Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Düğme Paketleme İşi 
Sponsor Reklam

Evde Düğme Paketleme İşi 

Evde ek iş yapmak ve ailesine destek olmak isteyenlerin farklı bir ek işe imza atmak için fırsat yollamasını biliyoruz. İşte sizlere evde düğme paketleme işi fırsatı veriyoruz. Ailenizin geliri yeterli değilse ve işe ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız bu süper ek işi yaparak ailenin geçimine katkı sağlayabilirsiniz. Aile çalışacak kişi fazla kişi ek iş yapıp para kazanma fırsatı sağlıyorsa sizlere bu eğlenceli renkli sevimli işi tavsiye ederim.

Evlere ek iş veren firmalar sizlere kolay geçirmenin yollarını öğretiyorlar. Bu sayede siz de istediğiniz şekilde para kazanacaksınız ve kimseye eyvallah etmeyeceksiniz. Kimseden borç para istemeyeceksiniz. Kredi kartınızı ev kiranızı rahat rahat ödeyeceksiniz.

[caption id="attachment_1036" align="alignleft" width="298"] Düğme Paketleme İşi  Düğme Paketleme İşi[/caption]

Evde düğme paketleme işi yaparak nasıl para kazanırım?

Bu işi yapmak isteyenlerin biraz sabırlı olması gerektiğini peşinden gelmesi gerekir. Çünkü küçük ve zahmet gerektiren bir iş olduğunu hatırlatalım. Evlere düğme işi veren firmalar sizden 250 bin tane düğmeyi paketlemenizi isteyecek. Evde Düğme Paketleme İşi  için beşerli, onlarla poşetlere düğme yerleştirmeniz gerekir. Böylece biraz yorucu, stresli ve zahmetli bir iş olacak fakat bu iş için de iyi bir gelir elde edeceğinizi söyleyince bütün yorgunluğumuz gidecek.

Evde Düğme Paketleme İşi ne kadar para kazandırır

Paraya ihtiyacı olanların yapabileceği sabırlı ve metanetli insanların paraya gerçekten çok ihtiyacı varsa bu işi almasını tavsiye ederiz. Çünkü 2000 ile 2500 lira arasında ek gelir fırsatı sunan bu iş, sizlere ayda düşünemeyeceğiniz kadar, hatta sabit maaş kadar para kazanma fırsatı vermektedir.

Evde düğme paketleme işine nasıl başvurulur

Eğer çok borcumuz varsa dar gelirli iseniz, ailenin geçim sıkıntısı varsa ve çok para kazanmak istiyorsanız bu fırsatı iyi değerlendirmemiz gerekir. Çünkü herkes bu işi kolay kolay yapamıyor. Bir kere bu işe başlayıp yarıda bırakanlar olduğunu biliyoruz. Sizler eğer sabırlıyım ben, ne olursa olsun yaparım diyorsanız, alttaki yorum bölüme adınızı, soyadınızı ve yaşadığınız bölgeye mail adresinizi ve çalışma sürenizi ya da kaç kişi olduğumuzu yazarsanız, evlere düğme paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçip iş teklifinde bulunacaklardır.

Ayrıca Gözatın

Evde Saat Paketleme İşi

İnsanlar Türkiye ekonomisinden zarar görmekte olup, aldıkları maaşlar yaşadıkları yere göre yeterli gelmemektedir. Birde bunların …

1.010 yorumlar

 1. Ben evde toka paketleme işine gönüllüyüm lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 2. evde dugme paketleme isi yapmak istiyorum elim yatkın bu ise bana ulasirsniz sevinirim

 3. adim Fatoş 32 yasindayim.İzmirde yasiyorum.Paketleme işi yapabilirim.3 kişilik ekibim var elimiz hizlidir .degerlendirmenizi isterim.teşekkür ederim

 4. Kocaeli değirmenderede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. merhabalar ben bu işi yapmak istiyorum konyadayım. geriye dönüş sağlarsanız sevirim.

 6. Merhaba. Bu işe çok ihtiyacımız var. Evde 5 kişiyiz ve bunu yapabikeceğimize inanıyoruz. Yardımcı olursanız çok memnun olurum

 7. Aslı Çetinörge

  İstanbul/sancaktepe/sarigazide oturuyorum. Hafta sonum boş ve hafta ici günde 3 4 saat calisarak bu isi yaparım. Sabırlı ve dikkatliyimdir. Bu İse gerçekten cok ihtiyacım var.

 8. ben kader .yenişehir/Mersin den yazıyorum .. 4 kişiyiz bu işi yapabileceğimize inanıyorum. gerçi bütün paketleme işini yapabiliriz fakat el becerisi yanında dikkat ve birazda sayısal veriler işin içine girince bu tam bizlik bir iş. hem işe ihtiyacımız var hem de işi severek yapacağımıza inanıyorum .. lütfen bana ulaşın gerçekten çok acill işe ihtiyacımız var öğrenciyiz.

 9. Emine Demir istanbul bayrampaşa 2 kişiyiz

 10. Düğme paketleme işiyapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir