Ev / Ek iş ilanları / Evde Çöp Poşeti Paketleyerek Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Çöp Poşeti Paketleyerek Para Kazan

Sizler de birçok insan gibi evinizde oturarak ek iş yapmak istemez misiniz? Yapacağınız ek işler ile ciddi bedellerde ek gelir elde etme imkanına sahipsiniz. Peki ya ne gibi bir ek iş yapacaksınız? Evde çöp poşeti paketleyerek para kazanma yöntemini sizlere anlatacağız. Dünya’nın birçok ülkesinde evsel atıkları direk çöp kovalarına ya da çöp toplama alanlarına çöp poşeti olmadan çöpleri atmak kanunen yasak. Ülkemizde şu anda bu konu ile ilgili her hangi bir yasak uygulanmaz iken gelişen toplum bilinci olarak çöplerimizi attığımız çöp kovalarına hem kirlenmesin hem de çevreye dağılmasın diye çöp poşetlerine koyarız. Değişen ve gelişen hayat kültüründe güzel bir alışkanlık haline gelen çöp poşeti ile ilgili gayet basit bir iş yaparak para kazanabilirsiniz. Ambalaj ürünleri üreten firmalar çoğunlukla paketleme işlerini kendi firmalarından bağımsız ve evde paketleme işlerini yapabilecek, ev hanımı, öğrenci veya işten ayrılmış olan kişileri tercih ediyorlar. Çünkü yapılacak iş sadece istenilen miktarda çöp poşetini sayıp paketlerin içine koymak olduğu için elindeki personeli üretim safhasında görevlendirmek için bu hizmeti dışardan alıyor.

Eğer ki sizde ben evde çöp poşeti paketleyerek para kazan ırım diyorsanız veya çöp poşeti üreticisiyim ve paketleme hizmetini dışardan almayı düşünüyorsanız alt tarafta bulunan yorum bölümüne yorum yapabilirsiniz. Yorumda ad, soyad ve e- mail adresini belirtmeniz yeterlidir ve talebinize en uygun işveren/iş arayan karşınıza çıkacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

14 yorumlar

 1. Merhaba,
  paketleme işi yapabiliriz.İstanbul

 2. Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum

 3. Ankara’da yaşıyorum evde çöp poşeti paketleme işi yapmak istiyorum evimin ve çocuklarımın ihtiyacını karşılamak için bu işe çok ihtiyacım var acil geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 4. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde çöp poşeti paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: [email protected]

  Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir