Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde cetvel seti paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde cetvel seti paketleme işi

Herkes dışarıya çıktıktan sonra evde yalnız başınıza canınız sıkılıyor, bir şeyler yapmak istiyor ve para kazanıp ailenize destek olmak istiyorsanız evde cetvel seti paketleme işi yapabilirsiniz. Özellikle ailesine destek olmak isteyen gelire ihtiyacı olan ek iş yapmak isteyen, kendine ve topluma faydalı olmayı amaç edinmiş kişilerin severek yapacağı ve iyi para kazanacak ek iş fırsatını değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

Evde cetvel seti paketleme işi kimlere için uygundur

Hanımlar, öğrenciler, emekliler Bu iş tam size göre! Hayatın zorluklarına karşı mücadele etmek dar gelirli yaşam biçiminden kurtulmak istiyorsanız herkesin yaptığı gibi sizde cetvel paketleyerek para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. 2016 yılında oldukça ilgi gören temiz basit güzel bir para kazanma aracı olan evde cetvel seti paketleme işi yapıp gelirinizi artırabilirsiniz.

Eşiniz yeteri kadar para kazanamıyor çocuklarınıza istediklerini alamıyorsanız, yeterli miktarda harçlık veremiyorsanız, çocuklarınızın arkadaşları arasında boynunun bükülmesini istemiyorsanız, onun sevdiği yiyecekleri yiyecekleri ve eğlence araçlarını temin etmek için siz de evde ek iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Evde cetvel seti paketleme işi yapmak isteyenler evlere cetvel seti paketleme işi eren firmalar ile iletişime geçebilir. Ek iş imkanı sağlayan firmalar bizlere de uygun şartlarda cepten seti yapılacak malzemeleri gönderilecek siz de İster tek başımıza isterseniz evde diğer aile bireyleriyle ya da komşularımızla Arkadaşlarınıza oturarak zamanı değerlendirebilirsiniz.

[caption id="attachment_996" align="alignright" width="300"]Evde cetvel seti işi Evde cetvel seti işi[/caption]

cetvel seti paketleme işi ile ne kadar kazanılır

Bu işi yaparak ayda 1500, 2000 lira civarında kişi başı gelir elde etme fırsatınız mevcuttur. evlere cepten seti paketleme işi veren firmalar Gerekli malzemeleri size verecek nasıl yapıldığını söyleyecek sizde isteyenler malzemeleri düzgün bir şekilde sıralayarak günü geldiği zaman almak için gelen firmaya teslim edeceksiniz. Temiz güvenilir ve düzgün çalışan kişilere bu işin verildiğini unutmayın. Eğer siz de evde cetvel seti paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen bu işe Talip olabilirsiniz yapmanız gereken konu altına mesaj yazıp kişisel bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir. Ancak telefon numaranızı yazmayın. Çünkü amacı dışında kullanan insanlar olabilmektedir. Lütfen konuyla ilgili olarak sitemizin uyarı bölümünü okumayı ihmal etmeyin.

Ayrıca Gözatın

Evde Tütsü Paketleme İşi

Tütsüler tarih boyunca bulunulan ortamı kötü enerjilerden temizlemek için kullanılırdı. Günümüzde bu amaçla kullanımı devam …

262 yorumlar

  1. Çalışmıyorum. Annem rahatsız çünkü çok ihtiyacım var bu işe

  2. İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURUYORUM BU İŞİ İSTİYORUM

  3. İstanbul Beykoz’da yaşıyorum

  4. İstanbul Anadoluhisarı da oturuyorum. El becerim yüksektir. Evde ek iş yapmak istiyorum.

  5. İstanbul Kağıthane bilgi için dönerseniz sevinirim

  6. Merhaba ben duygu cetvel paketleme işi yapmak istıyrum eşimi işten cıkardılar bu işe cok ihtıyacım var acil gerı donüş yaparsanız sevinirim lütfen istsnbul/başakşehirde oturuyrum acıl [email protected] lutfen yardımcı olun

  7. Eşime yardım amaçlı istiyorum bilgi alabilir miyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir