Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde çarşaf katlama paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde çarşaf katlama paketleme işi

Ailesini geçindirmek için farklı hesapları olanların imdadına yetişecek olan evde çarşaf katlama ve paketleme işi ile önemli bir gelir elde edebileceklerini söyleyebiliriz. Çarşaf üreten firmalar ihracat taleplerini karşılamak amacıyla bazı durumlarda yoğun üretim yapmakta ve üretimlerinin hızlı bir şekilde hazır hale gelmesi amacıyla üretilen çarşafların basit yöntemlerle katlanarak paketlenip ihracata hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Sizler de ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla dostlarınızla ailenizle boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız sizlere bu işi yaparak kolay olarak para kazanma fırsatı veren firmalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

2016 yılında farklı ek iş fırsatları ortaya çıkmıştır. Bunlardan birisi de bazı durumlarda part-time olarak çarşaf üretim yapan fabrikalara gidip yarı zamanlı çalışarak bazı durumlarda da eve çarşaf paketleme işi veren firmaların talepleri doğrultusunda evde paketleme katlama yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evde çarşaf katlama paketleme işi yatmak istiyorum

Gerçekten zor durumda ise biz her türlü ek işi evde değerlendirmek istiyorum, diyorsanız o zaman bu işte tam size göre. Birkaç teknik öğrenerek üretilen çarşafları kolayca paketleyerek ambalajı hazır hale getirebilirsiniz. Bu işi sadece çarşaf üreten firmalar değil, oteller, moteller de yaptırmak istemektedir. Çünkü binlerce çarşafların sürekli olarak değiştirilip, yıkanıp yeniden katlanması kullanıma hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Kendinize güveniyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız çarşaf katlama işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir.

Çarşaf katlama işi veren firmalarla nasıl iletişime geçerim, diye merak ediyorsanız size hemen bu sorunun cevabını verelim. Firmalar ihtiyaç olan elemanı bulmak amacıyla sizin konu altına yazacağınız talepleri değerlendirecektir. İhtiyaçları olduğu zaman sizlerle iletişime geçecek ve size çalışma teklifinde bulacaklardır. Siz de bu fırsatları yakalamak için öncelikle konu altındaki iş başvuru formunu güzelce doldurun. Kendinizden bahsedin, tecrübeniz varsa onları yazın, yaşadığınız yeri boş zaman aralıklarını, evden ya da yarı zamanlı olarak iş yerinden çalışıp çalışamayacağınızı belirtin. İletişim adresi olarak da sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir.

Evde çarşaf katlayarak ne kadar kazanabilirim

Bu işi adet başı yapacağınız için firmalarla karşılıklı konuşarak 25 kuruş, 50 kuruş gibi rakamlarla yapabilirsiniz. Yaptığınız sayı kadar size ödeme yapılacaktır. Ödemeler haftalık, aylık olarak anlaşılabilir. Ortalama kazancınız 1500 - 1600 TL olabilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Ütü Yapma İşi

Kadınların, özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu ütü olarak kabul edilebilir. Çalışan ailelerin işe giderken …

34 yorumlar

  1. Bu isi yapabilirim cok ihtiyacim var cocugum var calisamiyorum ankarada oturuyorum

  2. hayırlı günler öğrenciyim bu işe ailemle talibim olumlu dönüş bekliyorum. Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir