Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde boncuk işi yaparak 1500 TL kazan
Sponsor Reklam

Evde boncuk işi yaparak 1500 TL kazan

Evden yapılabilecek ek iş sayısı o kadar fazladır ki aklınıza gelebilecek her şey için iş imkanı bularak sizde para kazanmaya çalışabilirsiniz. Genel olarak ev hanımları ve öğrencilerden oluşan bu iş kolu sayesinde pek çok insan evlerinin bütçelerine destek olmakta ve hiç yorulmadan para kazanabilmektedir. Pek çok insan uzun yıllardır bu ek işlerden bir tane ya da birden fazlası ile uğraşmakta ve gelirlerini katlamaktadır. Bu ek işlerden birisi de evde boncuk işi yapmaktır. Evde boncuk işi için çok yüksek bir el becerisini sahip olmak gerekir. Ancak bu herkesin yapamayacağı anlamına gelmemektedir. Birkaç başarısız denemeden sonra sizde gayet güzel boncuk işleri ortaya koyabilirsiniz. Bireysel satışlarla da yapabileceğiniz evde boncuk işi bütçenize çok fazla katkı sağlamayacaktır. Ayrıca boncuk işi pek çok şeyi içinde barındırmaktadır. Boncuk işi olarak tespih, bileklik ya da boncukla yapılabilecek her türlü aksesuarı yapabilirsiniz. Bir firma ile çalışmaya başladığınızda, firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sağlayacak ve sizin yapmanız gerek tek şey ise firmanın sizden istediği boncuk işlerini hazırlamak olacaktır. abilirsiniz.

abilmek ve firmalarla iletişime geçmek için internet sayfalarını ziyaret edebilir ya da sitemizin en altına yerleştirdiğimiz yorumlar kısmına e-mail adresini bırakarak firmaların sizinle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

26 yorumlar

  1. evde boncuk işi yapmak istiyorum en kısa sürede iletişime geçerseniz sevinirim

  2. evde boncul işi yapmak istiyorum yalovada ikamet ediyorum en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

  3. acil ek işe ihtiyacım var.her türlü paketleme işini yapabilirim.tecrübem var

  4. Evde yapilacak isler var ise lütfen ulaşın istanbul/sultanbeyli

  5. 4 kişilik bir ekibim var ve bu işi ypabiliriz

  6. Hemen ulasabilirsiniz evliyim 21 yasindayim ve isleri cok hizli bur sekilde yapabilirim.lise mezunuyum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir