Ev / Ek iş ilanları / Evde Banyo Parfümü Paketleyerek Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Banyo Parfümü Paketleyerek Para Kazan

Birçok insan gibi sizlerde evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Evde banyo parfümü paketleyerek para kazanma işini herkes yapabilir. Evde elinizin boş olduğu herhangi bir zamanda size gelen banyo parfümlerini ambalajlarına koyarak paketleme yapabilirsiniz. Bu iş için parfüm firmaları kendi iş güçlerini kullanmak yerine hizmeti dışarıdan almayı tercih etmektedirler. Bu sebeple de evde banyo parfümü paketlemesi yaparak evinize büyük oranda maddi gelir sağlar, hayat şartlarınızı yükseltebilirsiniz. Mesele banyo parfümleri üreten bir firma evinde paketleme yapacak birilerini ararken alt tarafta bulunan yorumlarda sizin işi yapabileceğinizi gördü ve işi size verdi diyelim. Siz de ürünleri paketleme işini kabul ettiniz ve ürünler firma tarafından size teslim edildi. Sizin tek yapmanız gereken firmanın çıkardığı ürünleri, ürünüz özellik ve çeşidine uygun olan paketlerin içine koymak. Hepsi bu kadar basit bir iş, tek dikkat etmeniz gereken konu işi zamanında teslim edebilmeniz. Çünkü parfüm gibi ürünlerde satış ve sevkiyat işlemi hızlı sürdürülmesi gereken bir iştir. Satış safhasına kadar olan sürecin içerisine paketleme işi yani sizin yaptığınız iş de yer aldığı için hızlı olmalısınız.

Boş vakitlerinizde evde banyo parfümü paketleyerek para kazan sistemine siz de dahil olmak ve para kazanmak veya firmanız ile ilgili iş ilanı vermek istiyorsanız yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazabilirsiniz. Yorum bölümünü incelediğiniz zaman aradığınızı bulacağınıza eminiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

13 yorumlar

  1. Ankara’da yaşıyorum evde banyo parfümü paketleme işi yapmak istiyorum evimin ve çocuklarımın ihtiyacını karşılamak için bu işe çok ihtiyacım var acil geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

  2. Adim melisa cimen..acil ek iş ariyorum..
    Antalyada yaşiyorum..
    Umarim yardimci olabilirsiniz

  3. Merhaba, Istanbul Beylikdüzünde ikamet ediyorum. evde paketleme işini yapmak istiyorum. ivedi olarak bana yardımcı olursanız müteşekkir olacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir