Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Balon Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Balon Paketleme İşi

Çocukların eğlencesi için ya da açılış törenleri için vazgeçilmez olan balonlar kısacası hayatımızın her parasında karşımıza çıkmaktadır. kimi zaman çocuklarımızı eğlendirmek, kimi zaman ise açılışlarda karşımıza çıkan bu balonların aslında paketlenmesi sürecinde üreten firma haricinde insanların da evde balon paketleme işi yaparak para kazandıklarını biliyor muydunuz? Sizde bu işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Yapacaklarınız ise oldukça basittir.

Nasıl Yapılır?

Firmalar ile iletişime geçerek balon paketlemesi yapabileceğinizi söylemenizle aslında işe direkt olarak başlamış sayılırsınız. Çünkü bu paketleme işi oldukça basit ancak çok yüksek gelir beklemeyen kişiler için uygundur. Çünkü balon paketleme işinden yüksek kazançlar sağlamak için yüksek adetlerde paketlemeniz gerekiyor. Sizin de ek iş olarak bu sürece dahil olacağınızı varsayarsak eğer bir paketten ortalama 10 kuruş kadar bir kazanç elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. Veren Firmalar Balon üreticileri ile iletişime geçmek için internet ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Bu süreçte sizin için tek önereceğimiz iş ise kesinlikle biraz araştırmacı olmanızdır.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

2 yorumlar

  1. yardımcı olursanız sevinirim nolur

  2. Iyi günler yardımcı olurmusunuz ? Ek is yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir