Ev / Evde ek işler / Evde Ataş Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Ataş Paketleme İşi

Çalışanların yeteri kadar ücret alamadığı ülkemizde işverenlerin kendine göre mazeretleri bulunmasından dolayı evde ek iş yaparak para kazanmak için çeşitli yollar aranmaktadır. Biz de hem çalıştığı kurumdan yeteri kadar gelir elde edemeyen insanlar için hem de eşinin aldığı maaş dolayısıyla geçinmekte zorlanan ev hanımları için evde ataş paketleme işi hakkında bilgilendirme yapacağız. Eğer paraya ihtiyacım var, her türlü iş yapılır,Ne olursa yaparım diye düşünüyorsanız, bu konuyu okuyup ilgilenmeniz halinde gerekli işlemi yapmanızı tavsiye ederiz.

Evde Ataş paketleme işini kimler yapabilir

paraya ihtiyacı olan herkes, özellikle öğrenciler, emekliler, ev hanımları ve yeteri kadar ücret alamayan çalışanlarda bu işe müracaat edebilir. Böylelikle boş zamanlarını değerlendirerek önemli olan da gelir sağlayabilirler. Biliyoruz çocuklarınızın eğitim masrafları sizleri zorluyor, ev kirası, elektrik faturası, doğalgaz faturası, kredi kartı borçları sürekli çoğalıyor, artarak devam ediyor. İşte bütün bunlara çözüm bulmak amacıyla Ataş paketleme işi fırsatını değerlendirebilirsiniz.

[caption id="attachment_1533" align="alignright" width="300"]Ataş Paketleme Ataş Paketleme[/caption]

Evde Ataş paketleme işi nasıl yapılır

Hemen hemen herkesin severek yapacağı bu ek iş sayesinde evlere paketleme işi veren firmaların gönderdiği malzeme oldukça basittir sizlere gönderilen malzemelerin nasıl yapılacağı örnekte anlatılacak siz de istenilen sayıda ataşı kutu içine yerleştireceksiniz. 50-100-200 Ataş ayrı ayrı kutulama paketleme yapılacak ve iş bitiminde de firmaya teslim edeceksiniz.

Burada önemli bir konuyu hatırlatmakta fayda var. Size güvendikleri için Aceleye getirip sayılarda eksiklik yapılmaması gerekmektedir. Aksi halde firma tazminat ödeme durumunda kalabilir, bunun sorumluluğu da size yansıyabilir, bu sebeple sistemli bir şekilde çalışmanız gerekir. Örneğin 2, 2 sayarak ya da bir ekip çalışması içerisinde birkaç kişinin kontrolü ile yapılarak çalışırsanız çalışma sisteminiz hem doğru olacak, hem de iş almaya devam edeceksiniz.

Evde Ataş paketleme işi veren firmalar bunlara çok dikkat etmektedir. Bu işi yaparak ayda 1000 lira ile 1500 lira arasında kişi başı ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ataş Paketleme işine nasıl müracaat ederim

Konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten iletişim mesajları yazdığınız takdirde eve ek iş veren firmalar sizin iletişim bilgilerinizi kullanacak ve size iş teklifinde bulunacaktır. Bunun için konu altına kendimizi tanıtan etkileyici tanıtım mesajları yazmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

27 yorumlar

  1. Sakarya/ Sapanca’da yaşıyorum. Öğrenciyim. Ailemle yapabileceğimiz bir iş istiyoruz.

  2. Hayırlı günler öğrenciyim ailemle birlikte yapabileceğimiz bir iş olumlu cevap bekliyorum Kocaeli

  3. ataş kutulama işi yapmak istiyorum

  4. Bende Ataş peker í siyasilerin arnavutköy bolluca da oturuyorum irtibat a geçersiz sevinirim

  5. ANTALYA Serikteyiz ek iş yapmak istiyoruz gerekirse kargo ile çalışabilir teslimatı gününde teslim ederiz En az 2 kişiyiz duruma göre kişi sayısı arttırabiliriz bize dönüş yaparsanız seviniriz.

  6. İzmit merkezde 2 kişiyiz acillll..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir