Ev / Evde ek işler / Evde askı işi yaparak para kazanma
Sponsor Reklam

Evde askı işi yaparak para kazanma

 Boş zamanlarını paraya dönüştürmek isteyenlere ek iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Ailenizin geliri düşükse paraya ihtiyacınız varsa her türlü ek iş fırsatını değerlendirmeniz gerekmektedir. Örneğin evde farklı biçimlerde yapabileceğiniz ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bunlardan biri de evde askı işi yaparak para kazanma olduğunu hatırlatalım.

Bu iş sayesinde ailenize iyi bir gelir sağlarsınız  rahat bir yaşam biçimi sürebilirsiniz. Bu iş oldukça kolay hobi biçiminde yapılan İyi para kazandıran eğlenceli ve aileler tarafından beğenilen işler arasındadır. 2016 yılında en çok tercih edilen ek iş arasında askı işini sayabiliriz. Sizlerin de çok iyi bildiği üzere askılar insanların işini kolaylaştıran, küçük ev aletleri arasında yer alır. Mutfak dolaplarının yan taraflarında, kapıların arkasında, banyoda havlu asmak için rahatlıkla kullanılan ve işlerimizi kolaylaştıran küçük ev aletlerinin sizlere para kazandıracağını söylersek biliyoruz biraz inanmazsınız. Ancak firmalar evde ek iş yapmak isteyen insanlara böyle bir ek iş imkanı veriyor. Evlere askı işi veren firmalar malzemeleri sizlere gönderiyor, siz de bunları kolayca birleştirerek montajını okuyorsunuz ve bu sayede düşünemeyeceğin kadar paralar kazanıyorsunuz.  Size gönderilen 5000 adet askı aparatı parçalarını evde birleştirerek hem muhabbetinizi yapıyorsunuz hem televizyonunuzu izliyorsunuz, hem de oturduğunuz yerden para kazanmak zamanını değerlendirmiş oluyorsunuz.

Evde askı işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler sizlere uygun olan bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var. Boş zamanınız ne kadar bilmiyoruz ama tahmin ediyoruz ki ayda 1500- 2000 lira civarında evde askı montajı yaparak para kazanma  tahmin ediyoruz.

[caption id="attachment_1030" align="alignright" width="291"]Evde askı işi  Evde askı işi[/caption]

Sizde eğer öğrenciyseniz ailenizden harçlık almanıza gerek kalmaz rahat rahat istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ev hanımı iseniz evinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamak, değerleri değiştirmek, halıları yenilemek, masa örtülerini koltuk örtüleri değiştirmek istiyorsanız bu iş tam size göre. Eşinizin aldığı maaş size yetmiyorsa ve canınız sıkılıyorsa bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var. 2016 yılında iyi kazandıran kolay işler arasında gösterilen evde askı montajı yaparak kazanacağınız paralarla sizde mutlu insanlar arasına gireceksiniz. Bilirsiniz bir milyonculara girdiğiniz zaman basit kullanımı kolay faktörlerinden sizler de size gönderilen basit malzemeleri birleştirerek yapacaksınız ve böylece sizde iyi para kazanmış olacaksınız. Evde askı işi yaparak para kazanmak istiyorsanız alttaki yorum bölümüne adınızı soyadınızı yaşadığınız yeri ve mail adresinizi bir de kaç kişi olduğunuzu ne kadar boş zamanınız olduğunuzu yazdığınızda evlere takı işi veren firmalar sizinle buradan iletişim kurmaya  çalışacak ve siz de para kazananlar arasına gireceksiniz. Bu işin ister grup halinde ister tek başınıza rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Reçel İşi

Sabah kahvaltılarımızı vazgeçilmezi olan Reçel özellikle yaz aylarında meyvelerin bol olduğu dönemlerde ayvasından tutun, vişnesine …

22 yorumlar

  1. Birgül Çoban

    Merhaba daha önce yaptığım pratik ve pisliği olamayan bir iş. Askı işi almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir