Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Ev hanımları için ek iş fırsatları
Sponsor Reklam

Ev hanımları için ek iş fırsatları

Ev hanımları için ek iş ilanları

Bayanların evde yapabileceği ek işler

Eşine destek olmak isteyen ev hanımlarına ek iş fırsatları olduğunu hatırlatalım. Çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Sizlere ev hanımlarının evde yapabileceği ve para kazanabileceği farklı alternatiflerde bahsedeceğiz. Siz de yetenekleri doğrultusunda ve ilginize paralel olarak istediklerinizi değerlendirebilirsiniz. Böylece ailenizin masraflarına bir nebze olsun katkıda bulunur, rahat bir yaşam sürersiniz.

Evde pasta süsleme işi

Hanımlar estetik açıdan oldukça Hayal güçleri gelişmiştir bu durumu avantaja dönüştürerek para kazanma fırsatı yakalanabilir.  Ev hanımlarının evde yapabilecekleri işler arasında pasta süsleme işi ilgi görmektedir. Eğer siz de pasta börek çörek mutfak konusunda muhtemelen becerikli iseniz bunu paraya dönüştürebilirsiniz. Çünkü evde özel siparişler yapan hanımlar pasta süsleme işi yaparak ailesine önemli katkı sağlamaktadır. Pastanelerin siparişlerini farklı kılmak adına evlere pasta süsleme işi verdiklerini hatırlatalım. Bunu avantaja dönüştürebilirsiniz.

Takı tasarım işi yaparak para kazanma

Ev hanımlarının yapabileceği ek işler arasında en çok ilgi görenlerden birisi de takı boncuk işi yaparak para kazanma fırsatı olduğunu hatırlatalım. Çünkü estetik açıdan oldukça gelişmiş olan bayanlar takı boncuk işi ile de bir adım öne çıkmaktadır. Hayal dünyaları o kadar gelişmiştir ki tasarım olarak da farklı şeyler düşünebilmektedir. Bu durum ailesine destek sağlamak isteyen kişilerin para kazanmasına fırsat vermektedir. Bayanların evde yapabileceği ek iş fırsatlarından biri olan takı tasarım işi aynı zamanda bardak altlıkları, çanta, sehpa ve masa takımları süsleme amacıyla da değerlendirilir. Böylece hem Hobi olarak zamanınızı değerlendirmiş olursunuz hem de ailenize destek sağlarsınız.

İçerik editörlüğü yapmak

Web sitesi sahibi olan insanlar sitelerini sürekli güncel içeriklerle geliştirmesi gerekir. Bu iş oldukça zaman alıcı olduğu için site sahipleri ev hanımlarının yetenekleri doğrultusunda onların tecrübelerinden yararlanmak ister. Özellikle kadın ve moda sitelerine ilgi duyduğunuz bir alanda içerik sağlayabilirsiniz. Böylece kadınlara evde ek iş fırsatları olarak önemli gelir elde edebilir. Korkmayın oldukça kolay de sıradan hobi amaçlı yazabileceğiniz yazıları yazdığınızda oldukça önemli para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evde sabun imalatı yaparak para kazanma

Evde kokulu sabun üretimi yaparak para kazanma oldukça kolay ve zevkli bir ek iş sizlere önemli gelir sağlayabilir. Bunun için evde sabun imalatı nasıl yapılır adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Yaptığınız bu özel kokulu sabunları öncelikle kendi çevremize daha sonra temizlik ürünleri satan dükkanlarla görüşerek satışımız artırabilirsiniz.

[caption id="attachment_1400" align="alignleft" width="300"]bayanlara ek iş bayanlara ek iş[/caption]

Ev hanımlarına ek iş fikirleri nelerdir

Ev hanımlarına ek iş fikirleri vermeye çalıştık. Umarız faydalı olur para kazanmanın ilk şartı girişimde bulunmak, cesur olmaktır. Ben yapamam, ben edemem diye düşünenler hiçbir şey yapamaz. Unutmayın kovandan çıkmayan arı hiçbir zaman bal yapamaz.

Bayanların evde yapabileceği ek iş fırsatları saymakla bitmez.  Bugün sizlere birkaç örnek verdik değerlendirmeniz dileğiyle.

Bazı işlerin yapılabilmesi için evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bunun için konu altına hangi işi yapabileceğimizi belirten mesajlar yazarsanız, bayanlara evde ek iş veren firmalar sizin iletişim bilgilerinizden ulaşarak sizinle konu ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımı yapacaktır.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

3 yorumlar

  1. ÇANAKKALE BİGA DA OTURUYORUM KOKULU TAŞ DOĞUM GÜNÜ KIYAFETİ BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ KAPI SÜSÜ NİŞAN TEPSİSİ NİŞAN BAVULU SÜSLEME KINA SEPETİ TESBİH SÜSLEME KADİFE KUTU KAPLAMA ÇALIŞMALARIM VAR BUNLARI DEGERLENDİRMEK İSTERİM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM INSTEGRAM @ yavuzhayal FACEBOOK Yavuz Hayal(Hayal Dünyam) GEREKİRSE EKİP DE KURABILIRIM

  2. ben edirnede .ikamet.ediyorum karanfil paketleme .veya.düğme paketleme.iğne paketleme mandal paketleme gibi işlere talibim üç.kişiyiz

  3. Benim kizim bir bucuk yasinda fakat benim yapabilcem bir is telefonla bilgi verme yonlendirme yani telden sirket hatti uzerinden yardimci olurum neden telefon bnm kizim kucuk ve biraz yaramaz evde is yaptirmiyo bu yuzden telefon ile yapa bilcem bir ise ihtiyacim var kardesler lutfen bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir