Ev / Türkiye ek iş ilanları / Erzurum Ek İş
Sponsor Reklam

Erzurum Ek İş

Doğunun kalesi olarak bilinen Erzurum kendine özgü kültürü ile bambaşka bir güzellik katmaktadır. Erzurum ek iş fırsatlarını değerlendirmek para kazanmak ailesine destek olmak amacıyla bir şeyler yapmayı planlayanların şehirde faaliyet gösteren firmaların sunduğu fırsatları değerlendirmesi isteriz. Erzurum'da ek gelir sağlamak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunları çevrenize bakıp araştırma yaptığınız zaman kolayca anlayabilirsiniz. 800000 civarındaki nüfusu ile Doğu Anadolu'nun önemli bir şehri olan ve oldukça yüksek bir rakıma sahip olan Erzurum ili insanlarına farklı para kazanma olanakları tanımaktadır. Siz de Erzurum'da yaşayan ve para kazanmak için çeşitli yollar denerseniz sizlere Erzurum'da nasıl para kazanılır kısaca bahsedelim.

Erzurum hakkında bilgi

Erzurum'un ekonomisi hayvancılık ve tarıma dayanmaktadır. Fakat son zamanlarda Sanayi ve Ticaret de hızlı bir atılım yapmış buna paralel olarak farklı sektörler gelişmiştir. Erzurum Organize Sanayi Bölgesi çalışmak isteyenlere önemli fırsatlar sunmaktadır. Yeter ki kendinize bir meslek edinen ve bu mesleğinizde ilerlemek isteyin. Erzurum küçük sanayi siteleri ile de para kazanmak isteyen vatandaşlara farklı ek gelir Fırsatları tanımaktadır. Erzurum ek iş ilanları yayınlayan web sitelerini incelediğiniz zaman sizlere çok çeşitli ek iş imkanları son olduğunu göreceksiniz.

[caption id="attachment_1452" align="alignleft" width="300"]ERZURUM EK İŞ ERZURUM EK İŞ[/caption]

Erzurum'da ek iş veren firmalar

Erzurum'un mutfak kültürü oldukça gelişmiş olduğu için evde yemek yaparak, tatlı yaparak para kazanmak isteyen hanımlara da fırsat olduğunu hatırlatalım. Çünkü evde yapılan el emeği yemekler restoranlarda müşterilerine sunuldu zaman farklılık yaratmaktadır çalıştığınız, yaşadığınız bölgede restoran İşletmeleri ile görüşerek farklı türlerde yemekler yapabileceğimizi, bunların restoranda satılarak gelir sağlanabileceğini konuşursanız sizlere bu fırsatı sunacak olan işletmeler olduğunu hatırlatalım.

Yine aynı şekilde evde yapılan el işlemeciliği sayesinde Sizlerde para kazanabilirsiniz. Oltu taşının değerlendirmek isteyen Erzurumlular buna paralel evde yapılacak iş fırsatları yakalayabilirler. Evde tesbih dizme işi, evde kolye yapma işi, evde gelinlik süsleme işi gibi oldukça farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Erzurum'da ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçmesi için hangi işler yapabileceğimizi ve kaç kişi olduğumuzu zaman aralığınızı çalışma saatlerinizi belirten mesajlar yazdığınız takdirde Siz de para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

4 yorumlar

  1. Benim ise ihtiyacım var davetiye katlama boncuk dizme paket işi Allhın izniyle de işime önemde veririm güzelde yaparim geri dönüş yaparsaniz sevinirim Erzurum merkezde oturuyorum.
    Gam: 0532 542 45 57

  2. Erzurumda yaşıyoruz, el becerisi ve çabukluğu gerektiren işlerde 2 kişi çalışmak istiyoruz.

  3. mersinede gönderme imkanınız varsa 5 kişilik ekibiz bu işi yaparız dönerseniz seviniriz

  4. tesbih dizme işine talibiz iki kişiyiz esnek ve hızlı çalışma saatlerine sahibiz yusufelinde oturuyoruz ulaşırsanız memnun oluruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir