Ev / Türkiye ek iş ilanları / Erzincan Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Erzincan Ek İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Erzincan ilimizin farklı şekillerde fırsatlar sunduğunu hatırlatalım. Erzincan'da yaşayan ve paraya ihtiyacı olan ek iş yaparak bu ihtiyacı karşılamak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla bu yazımızı hazırladık. Önemli bir geçmişi bulunan bu vilayetin Mengüceklilere başkentlik yaptığını hatırlatalım. Sivas, Giresun, Bayburt, Gümüşhane ve Erzurum ile önemli bir Bağları bulunan Erzincan aynı zamanda, Tunceli, Malatya, Elazığ ve Bingöl illeri ile de komşuluk ilişkisi bulunmaktadır. Son Başbakan Binali Yıldırım Erzincan kökenlidir. Yakın gelecekte önemli yatırımlar yapılarak bu şehrin Atılım yaparak iş fırsatları sunacağını tahmin ediyoruz.

Erzincan Eve Ek iş Veren Firmalar

Sizler de Muhtemelen evinizde yeteri kadar para kazanamadığı ondan da bir an önce iş bulmak için araştırma yaptığınızı tahmin ediyoruz. Erzincan ekonomisi hayvancılık tarım ve ticarete dayanır. Erzincan diğer illerimiz gibi kendine özgü doğal güzellikleri ekonomik alışveriş şartları ile önemli bir şehirdir. Her ne kadar şehrin ekonomisi hayvancılık ve tarıma dayansa da Ticaret de son zamanlarda artış göstermiştir. Erzincan Organize Sanayi Bölgesi şehrin gelişimine katkı sağlamaktadır. Eğer iş arıyorsanız çalışmak istiyorsanız konu altına Kendinizi tanıtan yazılar yazarak Erzincan ek iş veren firmalar, sizinle iletişim kurmasına fırsat veriniz. Böylece Erzincan'da ek iş fırsatları değerlendirerek Aile bütçenize Destek sağlayabilirsiniz.

Erzincan'da ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek isteyenlerin mutlaka kendini tanıtan işe ihtiyacın olduğunu belirten ya da hangi işler yapabileceğini açıklayan yorumlar yazması gerekmektedir. Böylece Erzincan ek gelir fırsatları yakalanacaktır firmaların sizlere gönderebileceği Erzincan ek iş imkanları arasında evde gelinlik süsleme işi, nikah şekeri paketleme işi, kına paketleme işi, poşet katlama işi, çorap temizleme işi, takı tasarım işi gibi farklı ek gelir fırsatları yakalayabilirsiniz. Erzincan ayrıca kişisel olarak para kazanmak isteyenlere de fırsat sunmaktadır. Böyle düşünenlerin de kendi evinde yaptığı ürünleri Fatma fırsatı tanımaktadır. Sizler de Erzincan ek iş ilanlarını değerlendirmek için işveren firmalarla iletişime geçip talepte bulunmanız gerekmektedir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

28 yorumlar

  1. Erzincan merkezde oturuyorum poset katlama, kina paketleme, nikah şekeri paketleme vs islerini tüm günümü ayırabilecek sekilde hizli ve zamaninda yaparak maddi kazancimi saglamak istiyorum. Herkes gibi ise ihtiyacim var sizinde iyi bir calisana olucagini düşünerek umarım olumlu bir dönüş olur.

  2. Öğrenciyim aileme fazla yük olmamak için bu tür işlere ihtiyacım var hertürlü paketleme yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

  3. Davetiye, poşet katlama, kına, çerez, şeker vb. Paketlemeler, boncuk işleri yapabilirim. Eşim asgari ücretle çalışıyor evde ek iş yapmaya ihtiyacım var. Titiz ve hızlı çalışırım. İşleri zamanında ve istenilen şekilde teslim edebilirim.erzincan kavakyolu beldesinde oturuyorum şimdilik.

  4. Davetiye katlama,paketleme,poset katlama vb.isleri evde yapabilecegim ek is istiyorum.disiplinliyimdir ve elim cok hizli ve yatkindir.yardimci olurmusunuz lutfen.

  5. Evde ek iş yapmak istiyorum davetiye katlama kına boncuk vs paketleme işi yardımcı olursanız sevinirim erzincan merkezdeyim

  6. Ben erzincanda oturuyom uzun sure ozel sektörde calistim artik evde oturup evde is yapmak istiyorum lutfen sizden cevap bekliyorum

  7. Iyi gunler evde ek iş imkanindan yararlanmak istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz el becerim oldukca iyidir

  8. Evde ek iş yapmak istiyorum. El becerim çok iyidir. Boş zamanım fazla olduğu için istenileni zamanında teslim edebilirim. Geri dönerseniz çok sevinirim. Ihtiyacım var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir