Ev / Ek iş ilanları / Ek İş Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Ek İş Veren Firmalar

 Türkiye'de bölge bölge il il ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Sizler de yaşadığınız bölgede ya da ilde bu firmalara başvurarak ailenizin rahat içinde yaşamasına fırsat verebilirsiniz. Firmalar taktik değiştirerek işçilerin evlerine gelerek çalışmasını değil de işlerin Evde boş duran insanlara gönderilerek halledilmesini isterler. Sebebi de işçi maliyetlerinin giderek artması olduğu söylenebilir. Evde ek iş yaptırdığı zaman ise işçilerin hiçbir masrafı ödemiyor, yani sigorta yaptırma derdi yok, sosyal güvence derdi yok, sigorta primi yok, Sağlık primi yok, yemek parası yok, yol parası yok... sadece verdiği iş karşılığı emek ücreti ödüyorlar. Bu sebeple evlerde ek iş yapacak insanları tercih ediyorlar.

Sizler de ek gelir sağlamak istiyorsanız evlere ek iş veren firmalar ile internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz öncelikli olarak yaşadığımız ilde arama yaparak bulunduğunuz bölgede avantajlarını değerlendirmemiz gerekmektedir. Yani Örneğin Konya'da yaşıyorsanız Konya ek iş Adana'da yaşıyorsanız Adana ek iş Erzurum'da yaşıyorsanız Erzurum ek iş ilanları Gaziantep'te yaşıyorsanız Gaziantep ek iş ilanları gibi.

İnternette arama yaptığınız zaman sizlere o bölgede ek iş veren firmalar karşımıza çıkacak, siz de firmaların evlere verdiği işleri göreceksiniz. Böylece iş yapmak için talepte bulunmamız gerekir sizlere tecrübenin Boş zamanınız ve ilgi alakamız oranında ek iş verilecektir. Evde yapılabilecek el işleri merak ediyorsanız aklınıza gelebilecek her türden işler bulunmaktadır. Bu işlerin neler olduğunu uzun uzun yazmak istemiyoruz. Sitemizin evde ek işler kategorisine girdiğiniz zaman orada birbirinden farklı sizin yeteneklerinize uygun evde yapılabilecek işler olduğunu göreceksiniz.

Evde ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçtiği zaman ister istemez sizin mesleğimizi boş zamanlarınızı, tecrübenizi soracaktır, ancak bütün bunların evde yapılan işlerle fazla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Çünkü evde yapılabilecek işlerin hepsi herkes tarafından yapılabilecek şekilde basit işlerdir. Sizlerin ek işler sayesinde kazanacağı para tahmin edeceğiniz kadar fazla değildir. Ancak hiç yoktan iyidir sebebi de oturduğunuz yerde zamanına gelirini kendini belirleyeceksiniz. Az az yapacağınız işler damlaya damlaya göl olur hesabı bir ay, 15 gün bir hafta çalıştığın zaman büyük meblağ oluşturacağını tahmin edebilirsiniz.

Evde ek iş yapmak isteyenlerin internetten anlaması sipariş almayı bilmesi, iletişim kurabilmesi için internetle haşır neşir olması avantaj sağlayacaktır. Eğer Sizler de evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek iş almayı düşünüyorsanız hemen sitenizin yorum bölümüne yaşadığınız yeri, yapabileceğiniz ek işleri ve mail adresinizi yazmayı ihmal etmeyin. Ek iş veren firmalar sizlere ihtiyacı olduğu zaman ulaşacaktır.

Ayrıca Gözatın

Instagram Üzerinden Satış Yapmak Gelişen teknoloji insanlara para kazanmanın yeni yollarını sunmaktadır. Instagram para kazanma …

3 yorumlar

  1. abdullah koyuncu

    ek is yapmak istiyorum iletisime gecmenizi rica ederim

  2. Merhaba,
    Kocaeli’nde yaşıyorum ve vardiyalı olarak çalıştığım için boş vaktim fazlasıyla oluyor. Paketleme işleri yapabilirim. Aldığım işi de kesinlikle zamanında teslim ederim. Boş vaktimi değerlendirmek ve gelir sağlamak istiyorum. E mail adresim :[email protected]şekkür ederim.

  3. Moda tasarım okudum.El becerilerim iyidir.3 gün boş zamanım olduğu için bu işle birikim yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir