Ev / Eve ek iş veren firmalar / Ek İş Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Ek İş Veren Firmalar

Türkiye'de dönem dönem yaşanan krizler neticesinde insanlar işçilerinin kaybetmiş ve işsizlik sorunu baş göstermiştir. Özellikle 2001 senesinde Türkiye'de önemli bir ekonomik kriz yaşamış ve bunun yansımaları uzun yıllar silinmemiştir. İnsanlar hayatlarını idame ettirebilmek için ek iş veren firmalar araştırmış iş bulmaya çalışmışlar ailelerine evlerine bakmak için her türlü işi yapmak için çaba harcamışlardır. Bir türlü sona ermek bilmeyen İşsizlik sorunu günümüze kadar devam etmiştir. Hızla artan nüfus beraberinde işsizliği de körüklemiş doğal olarak işin içinden çıkılamaz bir hal almıştır. Son dönemde insanlar işte beğenmez olmuştur. Rahat çalışan işçiler zor işleri tercih etmeye kolay yorumlayacak ve kendilerine Kolay para kazandıracak ek işler araştırmaya koymuşlardır.

Üniversitelerin çoğalması ile Üniversite mezunları da isterler kervanına katılarak Türkiye'de görünmez gizli işsizlik de hızla artmaktadır. Durum böyle olunca iş bulmak oldukça zorunlu ve sorunlu bir hal almıştır insanlar üniversiteyi bitiriyor fakat bitirdikleri bölümde alakalı işlerde istihdam edemiyor. Ülkenin geleceğin şekillenirken iyi bir plan yapılmadığından üniversite mezunları gelecek endişesi ile hayata bakıyorlar her yıl binlerce genç işsizler kervanına katılarak farklı iş beklentileri içinde hayatı atılıyorlar. Bu insanlar evlenecek çoluk çocuk sahibi olacak. Sonra da ailesine geçindirmek için para kazanmak gerekecek, ancak bu soruna ek iş veren firmalar ile geçici çözümler duymaktan başka çareleri yok.

EKİŞ VERENLER NEREDEN BULUNUR

Ekonomik zorlukların ülkemizi zor durumda bırakması sebebiyle insanlar ihtiyaçlarını karşılamak için mecburen ek iş veren firmalar ile durumu kurtarmak istemektedirler. Aslında kalıcı sürekli çok para kazandıran İşlerde çalışmayı hayal eden insanlar olduklarını bulamadıkları için mecburen her türlü ek iş fırsatları değerlendirmek zorunda kalıyor. Bütün bunlar aslında gösteriyor ki sistemin düzenli bir şekilde işlemesinden kaynaklanıyor. Eğer üniversite ile devlet işbirliği yaparak çalışsa üniversitelerde gereksiz mezun olmayacak ve bu sene mezun verilmeyecek.

Örneğin devletin ihtiyacı olan Doktor sayısı 10000 ise, 15000 Hekim mezun olmaması gerekiyor. Bunu önceden hesabı yapılması gerekir. Bu örnek belki bsürt Olabilir çünkü ülkede özel sektörle birlikte devletin ihtiyacı olan Doktor sayısı bir türlü karşılanamıyor ama durum öğretmenlere gelince İşte o zaman tandır keşmekeşlik görünüyor. Çünkü üniversitelerin hepsinden binlerce öğretmen mezun oluyor ve işsizler ordusuna katılıyor, ancak devlet yılda aldığı öğretmen sayısı mezun olanın neredeyse üçte biri kadar. O zaman üçte iki gereksiz yere Eğitim fakültelerinden öğretmen mezun olmaktadır. Bu insanlar psikolojik sosyal anlamda yıpranmaktadır. Yapacakları tek şeyr durumu kurtarmak amacıyla ek iş veren firmalar vasıtasıyla karınlarını duyurabilmektir. Durum böyle olunca evlere ek iş veren firmalar emek sarfeden gençlerin emeğinin tam karşılığını veremiyor. Günlük 50 lira gibi bir parayla geçinmek zorunda kalıyorlar.

Evde ek iş ilanları

Türkiye'nin bu içini acıtan durum maalesef bundan ibaret. O halde bizler de Türkiye'nin gerçek fotoğrafından kesitler sunduğumuz örnekleri çeşitlendirmek için işe ihtiyacı olan para kazanmak zorunda kalan insanlara yol göstermek adına Evde yapılabilecek ek iş ilanlarını sizlere tanıtmak istiyoruz. Firmaların evde ek iş vermelerinin elbette farklı sebepleri var. Bunlardan birisi ucuz işgücünden faydalanmak, ikincisi daha fazla kar etmez üçüncüsü de fabrikada çalıştırdığı personelin tazminat hakkından kurtulmak. Onların sağlık primlerini sosyal haklarını ödemediği için karlı duruma düşmektir.

Son dönemde evlere ek iş veren firmalar gittikçe artmaya başlamıştır. Sebebi de biraz önce söylediğimiz gibi kolay para kazanma ucuz iş gücü ve hızlı üretim olarak karşımıza çıkmaktadır. Çaresiz gençlerden iseniz ve siz de ek gelir fırsatından yararlanmak istiyorsanız mecburen ek iş ilanlarını araştırmanız gerekir. Sizlere uygun mutlaka ek işler bulunmaktadır. Mecburen çalışacak ailenize Katkı sağlamak için hangi iş olursa olsun yaparım diye düşünüyorsunuz. O zaman evde yapılabilecek farklı ek işler olmaktadır. eve ek iş veren firmaların hangi işleri verdiğini ve nasıl yapıldığını sizlere kısaca izah etmeye çalışıyoruz.

Evde yapılacak ek işler

Eve kına paketleme işi veren firmalar

Eğer Sizler de basit hızlı ve çok getir çok gelir getiren bir ek iş arıyorsanız bilhassa kadınların bayanların rahatlıkla yapabileceği bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Kına paketleme işi küçük al ama getirisi fazla dönemsel bir fırsat olarak düşünülmelidir.

Eve takı işi veren firmalar

Hediyelik eşyalardan biri olan takı tasarım işleri son dönemde gittikçe ilgi görmeye başlamış her türlü alışveriş köşesinde kolye küpe takı tasarım yapan satan kişileri Sizler de görüyorsunuzdur. Gençler özellikle takı mağazalarından sürekli kendilerine yakışan bir şeyleri satın alarak ihtiyaçlarını gideriyor evde takı işi beceri yeteneği güçlü hobi seven kişilere para kazandırabilir.

Evde pasta işi veren firmalar

son dönemde pastanelerde işi öğrendi özel üretim yapan yetenekli bay bayanların spesiyal pasta yapmasını fırsat vermektedir. İmalathaneleri evlere taşıdılar. Böylece Evde Pasta işi sayesinde bazı aileler oldukça iyi para kazanmaktadır. Çünkü doğum günü evlilik yıl dönümü gibi özel günler için özel pasta siparişi veren müşteriler bunu evde pasta işi yapmak isteyenlere havale ediyorlar.

Eve gelin Buket'i işi veren firmalar

Genç kızların bayanların çok sevdiği gelin buketi işi sayesinde firmalar evde para kazanmak isteyenlere fırsat vermektedir. Bu iş sayesinde Hanımlar hem aile bütçesine katkı sağlıyor, hem de ev kirasını faturasını ödeyebiliyor ya da çektiği krediyi rahatça ödeyip alışverişine devam ediyor.

Eve iplik temizleme işi veren firmalar

Sağlam güçlü ve boş zamanı fazla olan insanların İplik temizleme işi yaparak İyi para kazandığını hatırlatalım. Firmalar seri üretim sonucunda dikiş ipliği olan kıyafetlerin temizlenmesi için evde çalışacak kişileri arıyor. Siz de iplik temizleme işi yapmak istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Eve ütü işi veren firmalar

Özellikle büyük şehirlerde çalışanların kıyafetlerini sürekli temiz ve ölçülü yemek istemesi sebebiyle ve evde bunu yapacak zamanların da bulunmaması yeni bir iş sektörü doğurdu. Bu da evde ütü işi veren firmalar sayesinde gideriliyor ek iş yapmak isteyenlerin Ütü işini değerlendirmesini tavsiye ederiz.

Eve nikah şekeri işi veren firmalar

Düğün Mevsimi'nin yoğun olduğu yaz mevsimlerinde nikah şekeri işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmek isteyen gençler bu işi yapabilir. Oldukça kolay ancak İyi para kazandıran bu işi herkes rahatlıkla yapabilir çünkü size verilecek malzemeleri güzelce birleştirip içine birkaç şeker koyarak yapılamayacak bir iş değil.

Eve tesbih işi veren firmalar

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen emeklilerin rahatlıkla yapabileceği evde tesbih işi oldukça basit ve iyi bir para kazandıracak ek iş sayılabilir. Bu işi yapmak isteyenler tesbih işi veren firmalarla iletişime geçtiği takdirde para kazanma hemen başlayabilir.

Eve kalem montajı işi veren firmalar

Hep söylediğimiz gibi artık fabrikasyon işler ucuz iş gücünden yararlanmak isteyen firmalar tarafından evlere havale edilmeye başlandı. Böylece kalem montajı işi bile evde yapılır oldu. Her türlü malzemesi sizlere teslim edilecek siz de bu fırsatı değerlendireceksiniz.

Eve dantel işi veren firmalar

El emeği göz nuru dantel yapmak isteyen ve bu işten para kazanmayı düşünenlere firmalar yüklü miktarda dantel işi vermektedir. Hanımlar da işlerine yardımcı olmak sıkıntılardan kurtulmak borçlarını kapatmak çocuklarına aldıklarınız amacıyla evde dantel işi yaparak iyi gelir elde edebilir. Yorucu zahmetli ve sabır gerektiren evde dantel işini yapmak isteyenler bu fırsatı değerlendirebilir.

Eve çorap işi veren firmalar

Sizlere çuval dolusu getirilecek çorapların içindeki defolu olanların ayrılması amacıyla tek tek inceleyeceksiniz. Teli kaçmış olan çorapları ayıracaksınız, hatalı üretimleri ayıracaksınız. Bu kadar basit olan bir kişi umarım Sizler de değerlendirirsiniz.

Evde yemek yapma işi veren firmalar

Bayanların değerlendirebileceği bu ek iş sayesinde İyi para kazanacak kişiler bulunduğunu biliyoruz. Restoran işletmeleri artık el yapımı ev yapımı yemekleri müşteriler tarafından çok tercih edildiğini bildiği için evde yemek yapan hanımlarla anlaşarak özellikle mantı sarma ve sebze yemekleri yaptırıyorlar. Sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Eğer elinizin lezzetine güveniyorsanız buyurun evde yemek yapma işi veren firmalar ile iletişime geçmeye. Böylece siz de hem sevdiğiniz işi yapacaksınız hem de işyerine gitmeden evde kendi mutfağınızda rahatça çalışacaksınız ve para kazanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Eve boncuk işi veren firmalar

Hobi meraklılara tam para kazanma fırsatı sunan mükemmel bir ek iş sizleri bekliyor. Zaten siz bunu endiniz takı tasarım amacıyla süslenmek amacıyla yapıyorsunuz. İşte bunu yaparken para kazanmaya ne dersiniz? Buyurun eve boncuk işi veren firmalar ile anlaşın ve çalışacağın zaman dilimini kendinizi ayarlayın. Ne kadar kazanacağımıza siz karar verin.

Eve etiket işi veren firmalar

Tekstil ürünlerinin abrikadan imalattan çıktıktan sonra ücretlerini ve kalite özelliklerini gösteren etiketlerin sonradan yapıştırıldığını biliyorsunuzdur. İşte bu işi yaptırmak isteyen firmalar sizlere fırsat veriyor evde etiket işi yaparak sizler de zamanı fırsata dönüştürme paraya paraya demeyin. Buyrun etiket işi yapmak için iletişime geçin ve Siz de para kazanın.

Evde davetiye katlama işi veren firmalar

Düğün, dernek ve eğlence sünnet gibi özel günler için davetiye bastıran kişiler davetiyelerin özel ilgi gerektiren bir davetiye seçerlerse dikkat edin, evlere davetiye işi veren firmalar mecburen ihtimalidir. Çalışmaya gereken davetiyeleri evde yapılması amacıyla evde çalışan kişilerle anlaşıp kart başı anlaşma yapıyorlar. Size oturduğunuz yerden yavaş yavaş bu işi yaparak ailenize tahmin edemeyeceğiniz kadar gelir sağlayabilirsiniz.

Evde poşet katlama işi veren firmalar

Kazanacağınız para poşetin büyüklüğüne ve miktarına göre değişecek, ancak İyi para kazandıran bu işi yapmak isteyenlere fırsat doğmuştur. Bu işte sadece üretici firmalar değil aynı zamanda evde çalışmak isteyen insanlar da kazanıyor. Haydi siz de poşet katlayın ve paranın nasıl kolay bir şekilde kazasında kazanıldığına tanıklık edin.

Evde kutu katlama işi veren firmalar

Günün istediğiniz saatlerinde istediğiniz zaman diliminde ne kadar çalışacağınıza ne kadar para kazanacağınıza siz karar verin. Basit bir iş yaparak para kazanmak istiyorsanız o zaman eve kutu katlama işi veren firmalarla anlaşmanızı tavsiye ederiz. Önceleri yavaş yapacağınız kutu katlama işi sonraları eliniz alışınca gittikçe artacak ve buna paralel geliriniz de çoğalacaktır.

EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL KURULUR?

Doğal olarak en önemli süreçlerden birisi iş yapmak için ek iş veren firmalar ile iletişim kurmanın zorluğudur. Çünkü firmalar herkese güvenmez. Bunun için en önemli şart güvenilir kişiler olmaktır. Konu altına yorum olarak yazacağınız iletişim bilgileriniz sayesinde evlere ek iş veren firmalar sizlere ulaşacağını unutmayın. Bunun için telefon numarası yazmanıza da gerek yok. Sadece mail adresi ve açıklayıcı bilgiler yazmalısınız. Aynı zamanda kendinizi tanıtan özel bilgiler vermelisiniz. Nerede oturuyorsunuz, Kaç kişisiniz, Daha önce hangi işleri yaptınız... gibi açıklayıcı bilgileri yazarsanız, evlere ek iş veren firmalar sizleri tercih edecektir. Ek iş veren firmalar,  iş tanıtımı yapan bizim gibi sitelerin yorum bölümüne iş talebinde bulunan kişilerle iletişime geçerek işlerini hallettiğini unutmayın.

Ayrıca Gözatın

Evde Kolye Paketleme İşi

Evde iş imkânları gün geçtikçe artmakta olup, şimdilerde oldukça popüler olan evde kolye paketleme işi …

4 yorumlar

  1. Evde ne iş verirseniz yaparım elim yatkindir tekte çalışırım gurupta var işe ihtiyacımız var sürekli olarak çalışırız lütfen cvp verin teşekkürler

  2. Biz yaklaşık 8-10 kişiyiz hep birlikte böyle bir is yapmak istiyoruz ek ise hepimizin ihtiyacı var yardımcı olursanız seviniriz ben 19 yaşındayım arkadaşlarım ben ve benim ustumde yaşlarda .manisada oturuyoruz

  3. Paketleme türü her türlü ek iş yapabilirim üç kişilik grubum var ulaşırsanız sevinirim

  4. Davetiye katlama isi istiyorum bursada oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir