Ev / Eve ek iş veren firmalar / Edirne Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Edirne Ek İş İlanları

Türkiye'nin en batı noktasında yer alan ilimiz Edirne'de ek iş fırsatları arayan zamanlarını değerlendirmek isteyen paraya ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak amacıyla kaleme aldığımız bu yazımızda sizlerin de önemli ek gelir edeceğini elde edeceğini düşünüyoruz. Edirne ilimiz Osmanlı döneminde seramik ve çini sanatı üzerine çok önemli bir merkez konumundaydı. Önemli binalar sanatsal gelenek eseri olarak inşa edilmiştir. Hatta Edirne ilimiz kendine özgü Edirne işi adı verilen el sanatı ile anılmaktadır bir zamanlar Edirne Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmıştır. Bu sebeple burada olma işçiliği ahşap işçiliği dolap yapma sandık yapma boyama desen süsleme kutu yapma, lake yapma, ciltçilik, çiçek ressamlığı, hattatlık, ahşap oymacılığı ve mezar taşı yapma işçiliği en önemli el sanatları arasındadır.

Günümüzde ise Edirne'de yaşayan insanlar maalesef bu el sanatlarından bir haberdir. Sadece süpürgecilik geleneksel olarak devam etmektedir. Bu da turistik bir eşya haline dönüşmüştür. Ayrıca ev yapımı sabunculuk da Edirne'de en çok yapılan işler arasındadır. Sizler de bu turistik şehirde yaşayan vatandaşlar olarak kendinize özgü el sanatları ile uğraşıp para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette Osmanlı döneminden kalan el sanatlarından bahsetmiyoruz. Günümüzde kullanılan basit para getiren el sanatları olarak bileklik yapabilirsiniz, kolye yapabilirsiniz, anahtarlık yapabilirsiniz. Süsleme cam süsleme boyama gibi farklı bireysel beceri isteyen çalışmalar yaparak ek gelir fırsatı sağlayabilirsiniz. Ancak ben bunları değildi. Eve ek iş veren firmaların böylece işlerden para kazanmak istiyorum diyenlere ise farklı alternatifler tavsiye edebiliriz. Evlere ek iş veren firmalar Edirne ek iş ilanları yayınlayarak işlerini yürütmektedir. Edirne Marmara Bölgesine dahil biri olduğu için sanayi ürünlerinden pay alabilir. Yani evlere ek iş veren firmalar izlere İş gönderebilir. Bunun için ek iş ilanları kategorimize giriş yaparak burada kendinize uygun beğendiğiniz para kazandıracak işler seçerek konu altlarına kendinizi tanıtıcı mesajlar yazmalısınız. Edirne Evlere iş veren firmalar bizim gibi iş tanıtımı yapan işçi ile işverenin buluşturan web sitelerinin konu altlarındaki mesajları okuyup burada işe ihtiyacı olan kişilerle iletişim kurmaktadır. Sizler de sadece mail adresinizi bırakmanız yeterlidir ve kendimizi birazcık tanıtmanız da sizin için avantaj sağlayacaktır. Böylece Edirne ek iş fırsatları değerlendirmek isteyenlere acilen işçiye ihtiyacı olan yerler iş teklifinde bulunabilir sizde bu işleri yaparak ayda 1500 - 2000 lira civarında gelir sağlayabilirsiniz. Edirne ek iş fırsatını değerlendirmek isteyenlere yardımcı olduk umarım sizler de bu pastadan dilim alırsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Düğme Paketleme

Evde yapılabilecek olan birçok paketleme işi vardır. Bu işlerden evde düğme paketleme işi en kolaylarından …

11 yorumlar

  1. Daha önce gıda ve giyim sektöründe çalıştım. Elim her işe yatkındır. Nİkah şekeri,kurabiye,süsleme, paketleme,katlama vs. verilen her işi zamanında ve temiz yapabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir