Ev / PERSONEL ALIMLARI / Devlet Demir Yolları Sürekli İşçi Alımı Yapacak
Sponsor Reklam

Devlet Demir Yolları Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Devlet Demir Yolları sürekli işçi alım ilanı

Türkiye'nin en köklü ulaşım ağlarından biri olan devlet Devlet Demir Yolları bünyesinde çalışmak üzere sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından kurumun internet sitesi kanalı ile Devlet Personel Başkanlığı kanalı ile duyurulan ilanda farklı pozisyonlar için sürekli çalışacak işçi statüsünde eleman alacağız duyuruldu.

Devlet Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğünün kamuoyu ile paylaştığı duyuruya göre kurumda sürekli olarak istihdam edilecek olan personelin görev yerleri de başvurudan önce mutlaka öğrenilmesi gerekmektedir. Devlet Demir Yolları çalışmak isteyen işçi adaylarının pozisyonları öğrenmek için devletin resmi işçi bulma kurumu olan İŞKUR üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Zamanında müracaat yapılması gerekmektedir başvurusu kabul edilen adayların listede yer alanlar Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları sitesinde yayınlanacak ve adayların teslim etmesi gereken belgeler buradan duyurulacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları işletmeler Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı için gerekli olan belgeler şunlardır;

Nüfus cüzdanı fotokopisi

adli sicil belgesi

öğrenim durumunu gösterir belge

askerlik durumunu gösteren belge

gemi adamı yeterlilik belgesi

gemi adamı liman cüzdanı

iş talep formu

gemi adamı sağlık yoklama formu

olarak dikkat çekmektedir.

DDY sürekli personel alımı ilan detaylarını mutlaka ilgili kurumların web sitesinden incelenmesi gerekmektedir. Daha sonra gerekli şartların zamanında teslim edilmesi için mutlaka resmi kurumlardaki ilanları belirtildiği şekilde istenen belgeler ve zamanında müracaat yapılması gerekmektedir. Bizim sitemiz sadece bilgilendirme amaçlı bu haberi yayınlamaktadır.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir