Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / Deniz Bank lise mezunu personel alımı
Sponsor Reklam

Deniz Bank lise mezunu personel alımı

Türk denizciliğine yön vermek, destek sağlamak amacıyla kurulan bir devlet bankası iken 1997 senesinde Zorlu Holding tarafından satın alınan Deniz Bank lise mezunu personel alımı yapacaktır. Sürekli gençlere istiklal sağlayarak Avrupa'nın önde gelen Finans kuruluşları arasında yer alan banka, yine Avrupalı bir bankacılık grubu tarafından Dexia banka katılmıştır. Deniz Bank 2012 yılından sonra da en büyük Rus bankalarından biri olan Sber Bank çatısı altına girerek Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir.
Deniz Bank'ta 1500'den fazla çalışan insan bulunmaktadır. Deniz Bank sürekli personel alımı yaparak her pozisyonda insana iş fırsatı veren önemli kuruluşlar arasındadır. 2016 yılında da farklı dönemlerde hem lise mezunu hem de üniversite mezunu personel alımı yaparak gençlerin iş gücüne katılmasına fırsat vermektedir. Deniz Bank lise mezunu personel alımı için yine düğmeye basmıştır. Bankacılıkta sürekli atılım yapan kuruluş bankacılık stratejileri çerçevesinde şubelerinde güncel işlerin ve aktivitelerin koordinasyonlu bir şekilde yürütülmesi için personel alımı yapacaktır.

Deniz Bank lise mezunu personel alımı kriterleri

Üniversitelerin tarım ve ziraat bölümleri başta olmak üzere istatistik işletme, iktisat ve endüstri mühendisliği bölümü mezunu olanlar arasından personel alımı gerçekleştirecektir. Ancak üniversite mezunu olmayanlara da tecrübeleri dikkate alınarak iş verilecektir. Adayların 1987 yılı ve sonrasında doğumlu olmaları, ekip çalışmasına uyum sağlaması, insanlarla ilişkilerde başarılı olması, erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmaları ve bilgisayar ofis programlarının iyi şekilde kullanılması istenmektedir. Deniz Bank lise mezunu personel alımı için bilhassa lise mezunu, ön lisans üniversite öğrencisi ya da mezunu yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu insanlar arasından uygun pozisyonlara yerleştirecektir. Eğer siz de önemli bir kariyer elde etmek için başlangıç yapmayı düşünüyorsanız Deniz Bank'ın gençlere sunduğu bu fırsatı değerlendirmeniz gerekir. Deniz bank'ta çalışmak isteyen gençlerin Deniz Bank iş başvurusu amacıyla insan kaynakları bölümüne giriş yapmaları ve bütün ayrıntıları okumalarını tavsiye ederiz. Deniz Bank personel alım ilanı kendi resmi web sitesinden incelenmesinde fayda vardır. Haydi gençler bu çok önemli fırsatı değerlendirmek için acele edin gecikmeyin. Bankacılık sektörünün avantajlarını yakalayın.

Ayrıca Gözatın

Giyim Mağazası Nasıl Açılır?

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan giyinme sayesinde ticaret hiçbir zaman bitmez. Bu sebeple Giyim …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir