Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Damacana kılıfı paketleme işi
Sponsor Reklam

Damacana kılıfı paketleme işi

Evde damacana kılıfı paketleme işi

Türkiye'de su içmek için insanlar su bayilerinden temiz su satılmaktadır. Bunu da damacana ile su getiren firmaların kolaylığı ile yapmaktadır. Türk toplumu temizliğe görselliğe önem verir. Damacanaların da dış yüzeylerinin görünmemesi amacıyla damacana kılıfları ile kapatır. Bu nedenle son dönemde firmalar hızlı bir şekilde Damacana kılıfı üretmeye başladılar. Bu üretilen kılıfları evde ek iş arayan insanlar tarafından yapılmasını istiyorlar.

Siz de ailenize destek olmak istiyorsanız oraya ihtiyacınız varsa evde Damacana kılıfı paketleme işi tam size göre. Bu işi yapmak isterseniz renk renk desen desen hasırdan plastikten yapay dantelden yapılmış olan Damacana kılıfları istenilen sayıda paketlenmesi gerekmektedir.

Firmalar bu işin maliyetini düşürmek amacıyla evde çalışarak para kazanma düşüncesinde olan insanlara fırsat vermektedir.

[caption id="attachment_2442" align="alignleft" width="300"]paketleme işi paketleme işi[/caption]

Evde Damacana kılıfı paketlemek istiyorum

Ohalde siz de hemen bu işi müracaat ediniz bunun için aşağıdaki iş başvuru formunu doldurunuz. Sıraya girmeniz sizin için büyük avntaj sağlar. Sıradaki müşteriler öncelik sahip olacaktır firmalar ihtiyaçları olduğu zaman konu altındaki hiç taleplerine göre istedikleri kişilere Damacana kılıfı paketleme işi verecekler. EĞER SİZ evinizi kıt kanaat geçindiriyorsanız, eviniz kirasını ya da çocuklarınıza yeteri kadar harçlık veremiyorsanız, eşiniz çok para kazanamıyorsa...  Evet ev hanımları bu iş tam size göre. Hatta hatta Üniversite öğrencileri işte size güzel bir fırsat...

Damacana kılıfı paketleme işi veren firmalar

Hemen onu altına kendinizi tanıtan özel bilgilerinizi içermeyen başvuru formu doldurun. Evlere Damacana kılıfı paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçsin.

Hasır kılıftan yapılmış birbirinden renkli desenli kılıflar sizlere de çok para kazandıracak.

Damacana kılıfı paketleyerek ne kadar ücret alırım

Oldukça kolay bir iş olan bu fırsatı değerlendirenler ayda yaklaşık 700-800 lira ek gelir sahibi olabilir. Doğal olarak evde boş insan sayısı fazlaysa bu gelir Kişiye göre değişir. Çalışkanlığınızı, ayrıca artı puan olarak düşünürsek, Yani kısaca çok çalışırsanız çok kazanırsınız. Buyurun siz de fırsatı değerlendirin. İster tek başınıza, isterseniz ekip halinde bu işi yaparak ailenize destek olun.

Ayrıca Gözatın

Evde Ütü Yapma İşi

Kadınların, özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu ütü olarak kabul edilebilir. Çalışan ailelerin işe giderken …

31 yorumlar

  1. acil ek işe ihtiyacım var.her türlü paketleme işini yapabilirim.tecrübem var.kayseri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir