Ev / 5N1K / Cumhurbaşkanlığı telefon numaraları
Sponsor Reklam

Cumhurbaşkanlığı telefon numaraları

Türkiye'nin yönetimde en büyük söz sahibi yetkisi olan kurum Cumhurbaşkanlığı Telefon numaralarına ihtiyaç olduğu zaman nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsanız sizlere telefon numaralarını, faks numaralarına ve adresini yazacağız. Siz de ihtiyacınız olduğu durumlarda cumhurbaşkanına ulaşmak için tercih ettiğiniz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından biri olan seçmenler olarak bazen cumhurbaşkanından talep edeceğiniz istekleriniz, dilekleriniz, ricamız olabilir.

Artık eskiden olduğu gibi Cumhurbaşkanı'nı meclis üyeleri seçmiyor cumhurbaşkanını doğrudan halk seçtiği için halkın cumhurbaşkanından istekte bulunması, şikayette bulunması, dertlerini anlatması en doğal hakkıdır. Bu sebeple Cumhurbaşkanlığı telefon numarası ihtiyacı olanların aşağıda yazdığımız numaralardan ulaşarak sıkıntılarını, sevinçlerini, teşekkürünü, mutluluğunu, üzüntülerini kısaca içimden geçenleri iletmesi için faydalı olacağını umuyoruz. Cumhurbaşkanının telefon numarası bazı durumlarda cumhurbaşkanından yardım alma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Örneğin engelli bir vatandaş  yeteri kadar ilgi görmüyorsa bu durumu cumhurbaşkanına iletebilir ya da hastaysanız tedavi olmak için yüklü miktarda paraya ihtiyacınız varsa ve bunu karşılayacak gücümüz yoksa Cumhurbaşkanlığına bildirip yardım talep edebilirsiniz. Çocuğunuz askere gittiyse onunla görüşmek için veya başka aklınıza gelecek her türlü ihtiyaç durumunda Cumhurbaşkanına ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bunun için Cumhurbaşkanlığı telefon numaralarını bir yere not edin, ihtiyacınız olduğu zaman aramaktan çekinmeyin unutmayın.

Demokrasi gereği seçmenler seçtikleri kişilerden hak talep edebilir, sorgulayabilir ve istekte bulunabilir, hatta eleştirebilir. Elbette sınırları aşmamak kaydıyla.

Cumhurbaşkanlığı telefon numarası kaç?

 Başkent Ankara'nın alan kodu 312

Cumhurbaşkanlığı santral 525 55 55

buradan Cumhurbaşkanlığı özel kalemine bağlanabilirsiniz ya da  doğrudan cumhurbaşkanına bağlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı faks numarası kaç?

Eğer Cumhurbaşkanlığı'na faksla bir ileti göndermek istiyorsanız 0312 525 58 31 numaralı faksı kullanabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı adresi nedir?

Eğer adres bilgilerinin merak ediyorsanız Cumhurbaşkanlığı adres bilgileri:

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Ankara yazmanız yeterlidir.

Sizlere Cumhurbaşkanlığı telefon numarası ve iletişim bilgilerini vermeye çalıştık. Umarız Sizler de bu bilgilerden faydalanarak amacınıza ulaşırsınız.

Ayrıca Cumhurbaşkanına doğrudan mesaj atmak için buraya giriş yapmalısınız.

Ayrıca Gözatın

Bilgi Çağında Yaşamak

BİLGİYE ULAŞMANIN YOLU Bilgi çağı nedir? Dünya bilgisiz, düşünemeyen ve hazırcı insanlar için tersine dönmeye başladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir