Ev / Evde ek işler / Cumartesi Pazar Ek İş
Sponsor Reklam

Cumartesi Pazar Ek İş

Normal olarak çalıştırıp yeteri kadar para kazanılmadığı zaman cumartesi pazar ek iş yapmak ihtiyacı doğabilir. Böyle durumlarda nereden iş bulunur? Nasıl para kazanılır bilmeyen insanlara yardımcı olmak amacıyla bu yazımızı hazırladık. Sizlere de hafta sonları yani cumartesi ve pazar günleri para kazanma düşüncesi içinde iseniz ek işleri araştırarak kendinize uygun olanlardan yapmanızı tavsiye ederiz. Evde hafta sonları hiçbir iş yapmadan boş boş yatıp dinliyorsanız paraya ihtiyacınız varsa hafta sonu ek iş yaparak bu zaman dilimi en iyi şekilde değerlendirilebilir.
Üstelik sizi yormayacak şekilde ek işler bulabilirsiniz cumartesi pazar günleri Ailenizle birlikte evde çayınızı kahvenizi içerek televizyon izleyerek muhabbetinizi yaparak şakalaşarak oturduğunuz yerden farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmeniz sizin için önemliyse size tavsiyemiz, hafta sonu yapılacak ek işler nelerdir kısaca bahsedelim. Eğer ailece yapılacak bir iş arıyorsanız, mutlaka kutulama paketleme ve ambalajlama içlerinden seçmelisiniz. Sizlere bunun için tavsiyemiz çengelli iğne paketleme işi, makyaj fırçası seti paketleme işi, toplu iğne paketleme işi, sabun paketleme işi, davetiye katlama işi, mevlüt şekeri paketleme işi, lavanta keseleme işi bu gibi oturduğunuz yerden rahatça birlikte organize yapılacak işleri tavsiye ederiz.

Hafta sonu yani cumartesi pazar ek iş yapmak istiyorum, nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle cumartesi pazar ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçecek. Sizlere gerekli malzemeleri gönderecek sizde ailece bahsettiğimiz işleri yaparak ailenize gelir sağlayacaksınız. Günde 3-4 saat, 3-4 kişi birlikte çalışarak ayda 2000 liraya yakın ek gelir sağlayabilirsiniz. Aldığınız işleri mutlaka söz verdiğimiz zaman diliminde işverene teslim etmemiz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Aksi takdirde ne paranızı alabilirsiniz, ne de sizinle tekrar çalışmak için iş verilir.
Cumartesi pazar ek iş imkanı yakalamak isteyenlerin evde ek iş ilanları kategorisine girerek kendine uygun olanların altına işi yapmak istediğinize dair kendinizi tanıtıcı mesajlar yazarsanız, size dönüş yapılmasına fırsat vermiş olursunuz. Herkesin paraya ihtiyacı vardır. Son dönemde para harcama alışkanlığı o kadar arttı ki para getirmek imkansız hale geldi. Bu sebepten evde bir kişinin çalışıp 5-6 kişiye bakma dönemi sona ermiştir. Sizler de hafta sonu ek iş fırsatlarını değerlendirip ailenize rahatlama fırsatı görebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

15 yorumlar

  1. Merabalar cumartesi eden sonra bosum pazar tam gun çalışırım yardımcı olursanız sevinirim yaş 32 BEN engin

  2. Pendikte oturuyorum eşimle her türlü paketleme işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım lütfen iş vererek yardımcı olun baş vurmadığım iş kalmadı Allah rızası için duyun sesimi çok zor durumdayım

  3. Bende hafta sonu yapılacak iş arıyorum

  4. Bu tarz siteler hep yalan en az yirmi yere yazmışımdır dönemi görmedim daha. Umut bağlamayın arkadaşlar.

  5. Merhaba bende hafta sonu ek iş arıyorum şişli tarafında oturuyorum teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir