Ev / Bayilik veren firmalar / Cafe bayiliği veren firmalar
Sponsor Reklam

Cafe bayiliği veren firmalar

Bayilik veren cafeler

 Son dönemde yaygın hale gelen bayilik sistemi bütün sektörlere yayılınca Cafe bayiliği veren firmalar da bu pastadan payını almaya çalışıyor. Biz de bugün sizlere kolay para kazanma yöntemlerinden biri haline gelen bayilik sistemi hakkında bilgi vereceğiz. Özellikle bayilik veren cafeler hangileridir hangileri daha çok avantaj sunmaktadır. Sizlere bunları kısa kısa anlatacağım. Sizlerin de bildiği gibi bayilik sisteminde belli bir standart ve kalite yönetimi çok olduğu için insanlar da yeni bir işletme dükkan açmak yerine hazır sistemi olan bayilikler aracılığı ile para kazanma yoluna gitmektedir.

Hangi kafeler bayilik vermektedir

Girişte de sizlere bahsettiğiniz gibi artık sadece Türkiye değil dünya genelinde zincir halinde satışlar yapmayı amaçlayan firmalar ülke sınırlarını açarak dünya genelinde bayilikler vermeye başladı. Bayilik veren kafeler sıralamasında en çok ilgi çekenler ve kazandıranlar arasında Rozette Patisserie, Raks Cafe, Kahve Damlası, Faruk Güllüoğlu, David People, Cafe Cafe, Life Hisarönü, Cafe Çatı Katı, Cafe Johnny Deep, Cafe Life, Point Cafe, Van Kahvaltı Sarayı, Cafe Home, Midtown Cafe, Kasri Keyf, Aktar Cafe, Rubik's Cafe, Starbucks Cafe yatırım yapma düşüncesinde olan insanlara fırsat vermektedir.

Franchising bilgileri alınarak bu bahsettiğiniz bayilik veren cafeler ile iletişime geçip şartlarını konuşmanız sizlere en uygun fırsatları sunan firma ile anlaşmanız gerekmektedir.

Elbette içlerinden dünya genelinde zincirleri olan firmalar bulunmaktadır. Hepsinin bayilik fiyatları farklıdır. Siz de yaşadığınız bölgede ihtiyaca göre bayilik veren cafeler sisteminden faydalanabilirsiniz.

Cafe bayiliği veren firmalar

Cafe bayiliği veren firmalar oldukça fazladır sizin araştırma yaparak şartlarımıza göre en çok kazandıran en iyi fırsatlar sunan en çok tanınmış ve bölgenizde para kazandıracak olan firmayı tercih etmeniz gerekmektedir. Şunu bilmeniz gerekir ki dükkan açmak insanların hareket noktasının en yoğun olduğu ve geçiş güzergahlarının bulunduğu ya da alışveriş merkezlerinin en üst katlarında yiyecek içecek bölümlerinin uygun yerlerinde uygun köşelerden dükkanlar tercih etmelisiniz.

[caption id="attachment_1996" align="alignleft" width="300"]Cafe bayiliği Cafe bayiliği[/caption]

Cafe bayiliği nasıl açılır

Bu sadece sizin tercihiniz olmayacaktır, Cafe bayiliği veren firmaların da belli şartlar öne sürdüğünün hatırlatalım. Örneğin dükkanın yüzölçümü özellikleri bulunduğu mahal gibi kriterler de zaten sizlere önşart olarak sunulacaktır. Siz de bu şartları yerine getirmek zorundasınız. Bayiliği açtıktan sonra belli bir süre müşteri ısındırmak için tanıtım amaçlı açılış töreni yapabilirsiniz. Bunun için firmanın Size destek sağlayacağını bilmelisiniz.

Bayilik veren sistemler

Bayilik veren sistemler sadece size kazandırmaz aynı zamanda sizin kazancınızdan da komisyonda alır. Elbette bu bütün bayilik veren cafeler için geçerli değildir. Bazılarının sadece adını kullanarak para ödersiniz. Bazı bayilik veren firmalar ise sizden ekstradan kazancınızın belli bir bölümünü komisyon olarak almak ister bütün bunları iyice araştırıp ona göre tercih yapmalısınız.

Ayrıca Gözatın

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar

 Son zamanların en gözde kazanç sistemleri arasında yer alan bayilik sistemi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İstanbul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir