Ev / Türkiye ek iş ilanları / Bolu ek iş ilanları – Bolu ek iş imkanları
Sponsor Reklam

Bolu ek iş ilanları – Bolu ek iş imkanları

Yemekleriyle ün salmış Karadeniz bölgemizin önemli illerinden biri olan Bolu ek iş ilanları ile sizlerin para kazanmasına fırsat vermektedir. Aşçılarıyla, yemek şefleri ile ün yapmış bu şehirde birbirinden farklı ek iş fırsatları yakalayarak kıt kanaat geçinen insanların para kazanıp mutlu olmalarını amaçlıyoruz. Eğer para kazanmayı çok istiyorsunuz ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız evde yapılacak farklı türdeki ek iş fırsatlarını değerlendirmeniz gerekir.

Elbette Bolu'da ilk akla gelen aşçılıkla ilgili meslekler olduğu için bu mesleği gelecekte geçim kaynağı olarak görenler asıl iş olarak tercih edebilir ancak, Ben yemeklerle aram iyi değil, değişik ek iş istiyorum diyenlere iki türlü alternatif sunacağız.

 1. fiziksel olarak yapılan ek işler
 2.  zihinsel olarak yapılan ek işler

şeklinde  ayıracağız. Fiziksel olarak yapılan ek işler; evde oturduğunuz yerden elle paketleme, ambalajlama, kutulama işleri olarak düşünülmelidir. Bu işler arasında ise kalem montaj işi, kına paketleme işi, mevlüt şekeri paketleme işi, çorap temizleme işi, maket bıçağı ucu paketleme işi, mandal paketleme işi, poşet kutulama işi, kutu katlama işi şeklinde bir sürü alternatif bulunmaktadır. Bunlar daha çok tane ile yapılır ve yaptığınız miktar kadar para kazanırsınız. Evlere ek iş veren firmalar bütün malzemeleri sizlere teslim eder. Siz de evde oturduğunuz yerden boş zamanlarınızda yaparsınız. İkinci alternatif ise Zihinsel olarak yapılan ek işler;  fazla emek harcamadan sadece düşünce gücüyle sanal ortamda yapılan işlerdir. Bunlar; e kitap yazmak, sosyal medya elemanı olmak, sosyal medya uzmanlığı yapmak, içerik editörlüğü yapmak, freelance olarak web tasarım, grafik, hizmetleri logo tasarlamak... şeklinde sıralanmış bu iş grubuna daha ziyade teknoloji ile ilgili meraklılar dahil olsa da makale yazarlığı herkesin yapacağı ve iyi para kazanacak işler arasındadır. Bolu ek iş ilanları genelde her iki türden de ilgiyle takip edilmektedir. Siz de yeteneklerini doğrultusunda bu işlerden birini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

58 yorumlar

 1. bolu yeniçağa da oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 2. Bolu merkezde oturuyorum acil ek işe ihtiyacındaki var lütfen yardımcı olun. Ftm.akl@hotmail.com

 3. Evde ek iş icin bize ulaşın05437825687

 4. Evde iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz .

 5. Boluda oturuyorum lise 3 komi olarak çalışırım kendi ihtiyaçlarımı gidermek için çalışmak istiyorum

 6. boludayım acil para lazım yakupbgn@gmail.com

 7. Boluda oturuyorum 3 kişiyiz ek iş yapmak kazanç elde etmek istiyoruz.

 8. Her türlü evde ek iş yaparım kültürlü ve becerikliyim boluda oturuyorum05370362824

 9. Nurhan Camgöz

  bolu merkezde oturuyorum ek işe ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir