Ev / PERSONEL ALIMLARI / Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı
Sponsor Reklam

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak! Türkiye'nin önemli bakanlıklarından birisi olan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ihtiyacın karşılanması amacıyla sözleşmeli personel alımı yapacak. Bilişim personeli olarak görev yapacak elemanlar bakanlık tarafından duyurulan ilan ile yapılacak sınavda başarılı olanlar görev yapacak 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin ek 6'ncı maddesi da yanağına göre kamu kurum ve kuruluşlarının büyük ölçekli bilgi işlem bölümlerinde sözleşmeli olarak çalışacak Bilişim personeli alınacaktır.

Bilişim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın alacağı personel için başvuru şartları ve aranan özellikler nelerdir?

Devlet memurları Kanunu'nun 48'inci maddesindeki bütün şartları taşımak fakülte mezunu olmak

Yazılım mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği elektrik mühendisliği Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Endüstri mühendisliği ya da elektronik mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak

Yazılım tasarımı yazılım ve geliştirilmesi konusunda ya da sürecin idare edilmesi hakkında büyük ölçekli sistemlerinin yönetimi kurulumu hakkında ücret tavanı maksimum iki katı geçemeyecekler için 3 yıllık diğerleri için ise 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olunması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olması ya da ertelenmiş olması gerekmektedir.

Ülkemizde hizmetin gerektirdiği şekilde muhakeme yeteneğini ve temsil etme yeteneğine sahip olmak, çalışma temposuna ayak uydurabilmek, ekip çalışmasına uyum sağlayabilmek özellikleri aranmaktadır.

Ayrıca Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı için özel şartlar belirlemiştir bunun için hazırlanan özel şartları üniversite Bakanlığın Resmi Web sayfasına giriş yapılarak ayrıntılı bir şekilde tek tek incelenmesi tavsiye edilmektedir. Çünkü yazılım programları ile ilgili teknik terimler içermektedir. doğal olarak siz bunları daha iyi bilirsiniz alt sistemleri ile ilgilenen personelin yazılım dillerini okuyarak kendilerinin anlayabileceği şekilde incelemesi tavsiye edilir.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı

 Bakanlığın önemli bir fırsat verdiğini bu fırsatı değerlendirmek isteyen yazılımcı arkadaşların önemli pozisyonlarda çalışacağını hatırlatalım sınava girmek için istenen belgeler;

Ayrıntılı özgeçmiş, fotoğraflı başvuru formu, üniversiteden mezuniyet belgesi ya da çıkış erkek adayların askerlik durumunu gösteren belge ve her farklı pozisyon için istenen özel şartlar ve dış hatlar için gerekli belgeler.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sınavı

Sınav ne zaman yapılacak, nerede yapılacak?

Sınav 3 Ekim 2016 tarihinde, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir yolu 7. kilometre Çankaya Ankara

Ayrıntılı bilgi almak için 444 62 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı 2016 için kurumun nsan Kaynakları Bölümü incelenmelidir İran ayrıntılı bir şekilde okunmalıdır biz sadece bilgilendirme amaçlı haber yayınlıyoruz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir