Ev / Evde ek işler / Bıçak seti paketleme işi
Sponsor Reklam

Bıçak seti paketleme işi

Evde bıçak seti paketleme işi

Mutfakların en önemli araç gereçleri arasında bıçak setleri yer almaktadır. Bıçak setleri mutfağın en önemli bölümlerinde yer alır. Set içerisinde sadece bıçaklar yer almaz. Masatından makasına kadar farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bıçak ve aksesuarlarını üreten firmalar bu ürünlerin takoz içerisine set halinde dizilmesi için personel aramaktadır. İlk olarak iş yerinde çalışacak elemanlara öncelik verilmektedir. Firmalar bazen yarı zamanlı, part time bıçak seti düzenleyecek elemanlara ihtiyaç duymaktadır, ancak bazı durumlarda yoğun talebin karşılanması amacıyla evde bu işi yapacak olan personele de evde bıçak paketleme ya da bıçak takozlama işi verilebilmektedir.

Bıçak takozlama işi

Sizler de boş zamanlarını değerlendirme düşünceniz varsa farklı markaların ihtiyacı karşılamak amacıyla sizlere vereceği fırsatı değerlendirerek bıçak takozlama işi yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Bıçak üreten firmalar sizlere bu işi vermesi için onlarla iletişim halinde olmanız gerekmektedir.

Türkiye'de oldukça önemli bıçak üretici firmalar bulunmaktadır. Eğer siz de bu işi yapmak istiyorsanız bıçak paketleyerek para kazanma düşünceniz varsa bıçak seti işi veren firmalar ile görüşmeniz gerekir. Bazen 12'li bazen altılı meyve bıçağı seti, bazen de altılı bıçak seti takozlamanız istenebilir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan bıçaklar sizin de bildiğiniz gibi evdeki ahşap takoz üzerine dediklerine yerleştirilerek hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

[caption id="attachment_1929" align="alignleft" width="300"]Bıçak seti paketleme işi Bıçak seti paketleme işi[/caption]

Bıçak seti paketleme işi nasıl yapılır

Firmaların belli büyüklükteki bıçak setlerini istenilen şekilde paketleyerek hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Bu iş birazcık tehlikelidir. Kesici delici özelliği olduğu için dikkat gerektiren bir iş olduğunu peşinen bilmemiz gerekir. Buna göre sakar kişiler bu işe başvuru yapmasını sonra iş kazası sebebiyle para kazanayım derken hastanelik olursunuz.

Bıçak üreten firmalar size sandık içinde göndereceği ya da işyerinde teslim edeceği bıçakları takoz üzerine istenilen ebatlara göre yerleştirmeniz gerekir.

Bu işi yaparak ailenizin ihtiyaçlarının giderilmesine bir nebze olsun destek sağlayabilirsiniz. Genelde bıçak seti içerisinde 1 adet çok amaçlı bıçak, 1 adet şef bıçağı bir adet ekmek bıçağı, 1 adet satır, 1 adet bileyici, 1 adet makas ve bir tane de bıçakların üzerine dizilecek takoz bulunur. Ayrıca kahvaltı bıçak seti paketleme işi de verilmektedir. Bütün bu bıçakların belli ölçülerde yerlerine düzgünce sıralanması gerekmektedir. Evlere bıçak seti paketleme işi veren firmalarla iletişim kurmak için ya da bıçak seti yaptırmak isteyen firmaların eleman bulmak için sitemiz aracılığıyla birbirleriyle buradan iletişim kurma fırsatı bulabileceğini hatırlatalım. Konu altına taleplerinizi yazabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

3 yorumlar

  1. Paketleme işleri montaj davetiye katlama poşet katlama nikah şekeri yapma ne olursa yaparım İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi.. Acilll elim çok seri ekipte yapabilirim

  2. Öğrenciyim ailemle beraber yapabilirim Kocaeli

  3. Paketleme işini yapabilirim 05456729852

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir