Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Bayanların Yapabileceği Ek İşler
Sponsor Reklam

Bayanların Yapabileceği Ek İşler

Eğer bir kurumda, fabrikada ya da herhangi bir mağazada çalışan bir bayansanız akşamları boş zamanım var ek iş yapabilirim diyorsanız özellikle de bayanlar için birçok iş mevcuttur. Yapabilecek iş sayısı o kadar fazladır ki buradan saysak inanın çok uzun sürebilir. Kısa bir araştırmayı internetten yapabilirsiniz. Ancak biz sizlere neler yapılabilir şeklinde birkaç ipucu verebiliriz.

Evde poşet katlayarak para kazanabilirsiniz. Birçok işyerinin poşet ihtiyacını karşılayan poşet üreten firmaların olduğunu her ilde var sayabiliriz. Sizde oturduğunuz yere yakın olan poşet üreticisi ile iletişime geçerek evde poşet katlayarak, paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Evde gelin çiçeği yaparak para kazanma konusuna kendinizi geliştirerek bu sektöre belki de tamamen hakim olabilirsiniz. Etrafınızda bulunan çiçekçilere giderek ‘’ ben gelin çiçeği yapabilirim ‘’ demeniz yeterli olacaktır. Bunun için kendinizi geliştirmek adına internetten videolar izleyebilirsiniz. Evde ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız. Tek yapmanız gereken, tekstil işi üzerine üretim yapan firmalar ya da mağazalardan ürün alarak evinize getirip ütüleyip geri teslim ederek para kazanabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız işleri kendinize ek iş olarak düşünebilirsiniz. Saysak daha niceleri var bunlar revaçta olan bazıları diyebiliriz. Siz yeter ki ek iş olarak çalışmak isteyin gerisi muhakkak gelecektir. Unutmadan, Google’dan ek işler konusunu daha detaylı araştırarak daha kapsamlı işler bulabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir