Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Bayanlar İçin Ek İşler
Sponsor Reklam

Bayanlar İçin Ek İşler

 Bayanlar için ek iş fırsatları sunan oldukça fazla ek işler olduğunu söyleyebiliriz. Herkes evde boş zamanlarını değerlendirerek ek iş yapıp para kazanmanın ayrıcalığını yaşamaya başladı. Sizler henüz evde ek gelir sağlamak için herhangi bir ek iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız araştırmaya başlayın. Mutlaka sizin de yapabileceğiniz işler bulunmaktadır. Sürekli gider kalemlerinin artmasıyla harcamalara para getirmek kolay olmuyor. Bu amaçla evde bayanlar da çalışarak aile bütçesine katkı sağlamak istemektedir. Bayanlar için ek işler çok çeşitlidir. Sizler de mutlaka kendinize uygun bir ilk iş bulabileceksiniz.

KOZMETİK ÜRÜNLERİ SATARAK PARA KAZANMA

Kozmetik ürünleri satarak para kazanma en çok tercih edilen gelir kapılarından biridir. Bildiğiniz kozmetik markalarının katalog usulü ile satışını yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Bayanlara ek iş imkanı veren bu sistem ayrıca bir çaba gerektirmez. Kataloğu tanıdıklarınıza komşularınıza arkadaşlarınıza göstererek sipariş alacaksınız ve siparişlerden komisyon alarak oturduğun yerden para kazanacaksınız. Bu işi  tutturduğunuz zaman müşterileriniz sizden sürekli katalog isteyecektir. Her ay alacağınız siparişlerden kazanacağınız komisyonlar sayesinde ailenize ek gelir sağlamak fırsatı yakalayacaksınız.

TEKSTİL ÜRÜNLERİ SATARAK PARA KAZANMA

Tekstil ürünleri satarak para kazanma bayanlar için ek işler arasında yer alan tekstil ürünleri satışı yapma yine en rahat ve en gözde para kazanma fırsatlar arasındadır. Bilindik markaların kataloglarına sahip olarak katalog üzerinden sipariş toplayıp daha sonra bu siparişleri sipariş verenlere teslim ettiğinizde sizlere aradaki fark komisyon olarak ödenecektir. İsterseniz bu sistemi zincir şeklinde alt ekibinizi oluşturarak genişletebilirsiniz. Bayanların en çok tercih ettiği çorap, iç çamaşırı yeni ürünleri katalog sistemi ile satın aldıklarını sizler de bilirsiniz.
Bayanlara ek iş fırsatları arasında en çok beğenilen bu işi yaparak sizler de kolay para kazanabilirsiniz. Bayanlar için ek işler sadece bunlarla kısıtlı değil çok farklı evde yapılacak ek işler de mevcuttur. Bunlar arasında bildiğiniz kına paketleme işi, lavanta keseleri işi, sabun paketleme işi, kalem montajı işi, buzdolabı süsü yapma, hediye sepeti yapma, toplu iğne paketleme işi, ıhlamur paketleme işi, mandal toka paketleme işi, gelinlik süsleme işi, örgü yaparak para kazanma gibi farklı şekillerde yapılan bayanlara ek iş fırsatı bulunmaktadır. Siz de kendi yetenekleriniz ve imkanlarımız ölçüsünde bayanlar için ek iş fırsatını değerlendirip para kazanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

8 yorumlar

 1. Elif piroğlu

  Düzcede oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 2. Sadile cakir

  Beylikduzundeyim paketleme isi ariyorum

 3. Sadile cakir

  Evde paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim istanbul beylikduzundeyim

 4. Müge bozkaya

  Evde düğme paketleme vb.istanbul ataşehir ilgilenirseniz sevinirim

 5. Bu işe ihtiyacım var o Yüzden

 6. evde iş yapmak istiyorum

  • Katolog işi yapmak isterseniz yardımcı olurum evinize ek gelir sagliyabirsiniz bitkisel ürünleri satışı kolaydır her bayanın yapacağı kolay bir is irtibat için fecabook tam ahmet tuğba pspr ye başvuru yara tel 05315122854

 7. Ek işe ihtiyacım var istanbul esenyurt kıraçta oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir