Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Bayanlar için ek gelir
Sponsor Reklam

Bayanlar için ek gelir

 Evde zamanlarını boş yere değil de para kazanarak değerlendirmek ek gelir sağlamak isteyen bayanlara yaptığımız araştırma sonucunda hangi işleri yapabileceğini açıklayacağız. Ev hanımları için ek gelir fırsatı olarak oldukça fazla ek iş olduğunu tespit ettik. Eğer sizde ailemize katkı sağlamak kredi borcunuzu ödemek taksitlerinizden kurtulmak, ev kiranızı rahatça ödemek ya da yeni bir ev almak düşüncesindeyseniz ve paraya ihtiyacınız varsa yapmanız gereken ek gelir fırsatlarını araştırmak yapabileceklerinizi yapmaktır. Bunun için öncelikle bayanlar olarak inanılmaz derecede ek gelir fırsatı olduğunu peşinen söylememiz gerekir. Çünkü evlere ek iş veren firmalar ek gelir sağlamak isteyen bayanlara sürekli yeni fırsatlar tanımaktadır.

Basit bir örnek vermek gerekirse sürekli evde yaptığınız yemekleri yaparak ya da ütü yaparak veya bebek bakarak para kazanılacağını artık öğrenmeniz gerekir. Çünkü dünya değişiyor çalışan insan sayısı arttıkça evde işlerin birileri tarafından yürütülmesi gerekiyor. Örneğin ev temizliği yapmak, evde bebek bakmak, evde yemek yapmak, evde ütü yapmak sıradan bütün kadınların yaptığı ama kendi evinde yaptığı için para kazanamadığı, başkaları için yaptığı zaman ek gelir sağladığı bir dönem yaşanıyor. Ev hanımları için ek gelir olarak bu işleri çevremizden başlayarak araştırmaya koyulabilirsiniz. Çekinmek, utanmak, sıkılmak gereksiz. Çünkü bu işe birilerinin talip olması gerekiyor ve bu işi yapacak en iyi kişiler aranmaktadır. Sizler de kendinize güveniyorsanız hem kendi işlerinizi hem de yakın mahallemizdeki birinin evinin temizliğini, yemeğini, ütüsünü ya da bebeğini bakarak ev hanımları için ek gelir fırsatı olduğunu unutmayınız. Bu durumdan hem işverenler hem de iş yapanlar olarak siz memnun kalacaksınız.
Ev hanımları isterse hobi tarzında da ek gelir fırsatı yakalayabilir. Örneğin dantel işleyerek, gelinlik süsleyerek, takı tasarım yaparak, cam boyayarak, kavanoz süsleyerek oturduğunuz yerden ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Bütün bunlar oldukça eğlenceli ve karlı ek gelir fırsatları sunmaktadır. Ayrıca kendinize güveniyorsanız belli bir bilginiz varsa eğitim aldıysanız bilgisayar başında yapılacak ek işler de vardır. Örneğin web siteleri için içerik sağlayıcı pozisyonunda çalışabilirsiniz. Yani bilgi sahibi olduğunuz bir konu hakkında sürekli yazı yazarak bu yazıların karşılığında ücret alabilirsiniz. Web sitesi literatüründe bu işe makale yazarlığı adı verilmektedir. Ama aslında makale yazarlığıyla hiç alakası yoktur. Web sitelerine içerik sağlamak gerekmektedir. Bunu da eğer çiçeklerden anlıyorsanız çiçek konusunda modadan anlıyorsanız moda ile ilgili temizlikten cilt bakımından anlıyorsanız kılık kıyafetten ya da kadınları ilgilendiren veya müzikten resimden hangi konuyla ilgili iseniz bu konuyla ilgili içerik sağlayabilirsiniz. Oldukça karlı bir iş olduğunu unutmayın. Ev hanımları için ek gelir fırsatları oldukça fazladır. Siz yeter ki kendi potansiyelinizin farkına varın sizi değerlendirmek isteyenler çıkacaktır. Sitemizde evdekiler kategorisinin affetmesi ev hanımları için ek iş ölümüne incelemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

2 yorumlar

  1. Gaziantep forum yakınında oturuyoruz lütfen cvp işe ihtiyacımız var ne iş olursa yaparız gurupta var acil cvp teşekkürler

  2. Evde kina gulu isi yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir