Ev / Bayilik veren firmalar / Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar

Bardakta mısır bayiliği veren yerler

Alışveriş merkezlerinde köşe başlarında mutlaka görmüşsünüzdür, bardakta mısır satışı yapan küçük kulübeler yanından geçerken insanı cezbeder ve dayanamazsınız bir bardak mısır satın alırsınız. Bunu yemek oldukça lezzetlidir. Eğer sizler de bu işte para kazanmak isterseniz bardakta mısır bayiliği veren firmalar ile görüşerek uygun ortamlarda bardakta mısır işi yapabilirsiniz.

Bardakta mısır firmaları hangileridir

 Magic Corn, Süper Mısır, Milk Conr, Melo Corn, Mısırane

Son zamanlarda Türkiye'de oldukça popüler bir alışkanlık haline getiren bardakta mısır işi uygun bir yerde açıldığı zaman düşünemeyeceğiniz kadar gelir sağlayabilir. Bu işi yapmak için büyük sermayemiz gerek yok, sermayeniz olmasa da küçük bir kredi çekerek bu işi yapma fırsatınız bulunmaktadır. Önemli olan iyi bir pazarlama stratejisi yakalayarak uygun bir yerde tam açık kısa süre içerisinde para kazanmaya başlamıştır.

Bardakta mısır satışından ne kadar para kazanılır?

Sadece alışveriş merkezlerine değil kalabalık caddeler eve açılabilecek olan bu bantlar sayesinde önemli gelir sağlanabilir. Bardakta mısır işi yapmanın avantajları: Bu işi yapmak için tecrübeli olmaya gerek yok. Size bayilik verecek olan firmalar nasıl yapıldığını anlatacak, gerekli malzemeleri size verecek. Bu işi öğretecektir. Siz de uygun bir ortamda bu işi yaparak gelir sağlamaya başlayacaksınız.

[caption id="attachment_1615" align="alignright" width="300"]Bardakta Mısır Bardakta Mısır[/caption]

Bardakta mısır bayiliği almak düşündüğünüz kadar zor değildir. Firmalar bu işi yapabilecek olan kapasitesi olan insanlara bayilik vermek için can atmaktadır. Son zamanlarda Türkiye'de mısır bayiliği vermek için yatırım yapan oldukça fazla firma olduğunu söyleyebiliriz. Bu işten para kazanmak için birazcık araştırma yapmalı, bu işi yapanları izlemeli ve işin püf noktalarını öğrenmek faydalı olur.

Hangi firmalar bardakta mısır işini vermektedir

Türkiye'de en bilindik marka süper mısır olarak dikkat çekmektedir. Şu anda ülke genelinde 500 den fazla şubesi bulunan Süper Mısır bayiliği almak için firmanın resmi web sitesine giderek gerekli şartları okumanızı ve sizlere verilecek olan tavsiyeleri önemsemeniz tavsiyeleri ciddiye almanız gerekir.

Bardakta mısır işi veren firmalardan bir başkası da Magic Corn olduğunu  ve İzmir, İstanbul, Ankara gibi iller hariç, diğer illerde eğitim ve gerekli desteklerin verileceği francise destekleri ile sizlere bayilik fırsatı sunulmaktadır.

Ayrıca Gözatın

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar

 Son zamanların en gözde kazanç sistemleri arasında yer alan bayilik sistemi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İstanbul …

2 yorumlar

  1. super mısır

    bardakta mısır hakkında merak ettiğiniz bütün konuları sorabilirsiniz. 7 yıllık tecrubem ile size her türlü yardımcı olurum
    detaylı bilgi supermisir internet adresinden yada 05326212937

  2. balıkesir merkez de dükanım var satışısını yapabilrim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir