Ev / Evde ek işler / Bardak Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Bardak Paketleme İşi

 Evde ya da fabrikada çalışarak ailesine destek olmak isteyenlere bardak paketleme ya da evde karton bardak paketleme işi önereceğiz. Ailenizin durumu geçirmeniz için yeterli değilse evde çalışacak boş zamanı olan kişilerin ister evden, ister bizzat üretim yerinden bu işi yaparak önemli gelir elde edeceğini hatırlatalım. Firmalar bardak paketleme işi yapacak vasıflı ya da vasıfsız bayan ya da bay eleman aranmaktadır. Konu ile ilgili gerekli açıklamaları İnternet sitelerinden aynı başlık  altında sorgulama yaparsanız sizlere işin ayrıntıları ile ilgili olarak bilgi verilecektir.

Bardak Paketleme İşi Yapacak Elemanlar

Bardak ambalajında çalışmak isteyenlerin ister fabrikadan ya da evde çalışmak isterse Evde boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla firma ile görüşerek kabul edilmesi halinde evde karton bardak paketleme işi yapabilirler. Biliyorsunuz son zamanlarda karton bardaklar hem piknik alanlarında hem de kapalı alanlarda çay kola kahve makinalarında kullanılmaktadır. Bu iş imalatını yapan firmaların bardakları belli sayılarda paketleyecek elemanlara ihtiyacı bulunmaktadır. Üstelik bu işi yapmayı düşünenlerin vasıflı olması tecrübeli olması veya bay bayan olması çok önemli değildir. Ancak unutulmaması gereken en önemli noktalardan birisi bardak paketleme işi yapacak kişiler Eğer fabrikada ya da işyerinde çalışmayı kabul ediyorlarsa vardiyalı çalışmaları gerektiği bilinmelidir.

[caption id="attachment_1487" align="alignleft" width="300"]bardak paketleme işi  bardak paketleme işi[/caption]

Bardak Paketleme İşine Müracaat

Elbette İstanbul'un bu işlerde daha fazla elemana ihtiyacı olduğunu hatırlatalım. Bardak ambalajında çalışacak olan kişilerin ekip ruhuna uygun olarak hareket etmesi gerekmektedir. Eğer işyeri ile görüştüm kabul edilirse bu işi evde boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla yapabileceğiniz söylersiniz. Firma size güvenirse bu işi verebilir. Çünkü hem sigorta derdi hem servis, hem de sosyal pirimlerden kurtulmuş olacak. Bunun için müracaatları yaparak ayrıntıları firma yetkilileriyle konuşmanızı tavsiye ediyoruz.

Bardak Paketleme İşi Ne kadar kazandırır

Kazancınızın ne olacağına gelince, bu da yine aynı şekilde bardak paketleme işi veren firmalar ile konuşmanız esnasında ortaya çıkacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

78 yorumlar

  1. Evde bardak paketleme işini eşimle yapabilirim maddi sıkıntım var lütfen ulaşın

  2. Arzu Tuna
    Ben arzu evde ek işe ihtiyacım var Ankara da oturuyorum

  3. Evde boş boş oturuyorum cocugumda yok baska bi ugrasimda yok aksama kadar bardak paketleyebilirim 🙂

  4. Hacer Dalgıç

    Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir