Ev / Evde ek işler / Banyo aksesuar seti hazırlama işi
Sponsor Reklam

Banyo aksesuar seti hazırlama işi

Banyolarda sabunların, diş fırçasının ve diğer kremlerin konulduğu özel setler bulunmaktadır. Bunları hazırlamak için firmalar evde çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Eğer siz de banyo aksesuarı setleri hazırlayarak para kazanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Türk ailesinin en değer verdiği bölümlerden birisi banyolardır. Banyoların düzenli, tertipli, temiz olması çok önemlidir. Gelen misafire karşı mahçup olmamak amacıyla banyodaki aksesuarların temiz ve belli bir tertip içinde olması için dikkat edilir. İşte banyo aksesuar setleri de ailelerin dağınıklığına son vermek amacıyla hazırlanmış önemli fırsatlardan birisidir. Bu fırsat hem satın alanlar için hem de bu işi yaparak para kazanmak isteyenler için önemli olduğunu hatırlatalım.

Banyo aksesuarı setleri hazırlama

Kullananlar için dağınıklığı ortadan kaldırır, tertip düzen gelir banyonun havası değişir. Bu seti hazırlayanlar için ise eve ek gelir sağlama fırsatı vermektedir. Evde banyo aksesuar seti hazırlayarak oturduğumuz yerden ailenize ek kazanç fırsatı sağlayabilirsiniz. Farklı şekillerde banyo aksesuar setleri bulunmaktadır. Bazı setler biraz ayrıntılıdır, bazıları ise genelde üçlü şekilde satılmaktadır. Üçlü olanlar sabunluk, bardak, diş fırçası koyma kabı olarak dikkat çekmektedir. Ancak ayrıntılı banyo setlerinde klozet kapağı, tuvalet fırçası, sıvı sabun, diş fırçası kabı, bardak ve sabunluk yer almaktadır. Firmalar ihtiyaca göre üçlü ya da çoklu banyo seti aksesuarları paketlemenizi isteyebilir. Eğer paraya ihtiyacınız varsa ailenize destek olmak İstiyorsanız siz de evde banyo seti hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

[caption id="attachment_1678" align="alignright" width="300"]Banyo aksesuar seti Banyo aksesuar seti[/caption]

Banyo seti hazırlama işi nasıl yapılır

Konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten mesajları yazarak Evde banyo seti yaptırmak isteyen firmaların sizinle iletişime geçmesi sağlayabilirsiniz. Böylece hem para kazanırsınız hem de boş zamanlarınızı verimli iş yaparak geçirirsiniz. Firmalar sizlere ürünleri gönderecek nasıl paketlenecek şema ile size gösterilecek, siz de istenilen şekilde paketleyerek hazır hale getireceksiniz. İş bitiminde de nakit olarak paranızı teslim alacaksınız. En önemli kural işi temiz, düzgün ve zamanında hazırlamaktır.

Evde banyo seti hazırlayarak ne kadar kazanabilirim

Evde banyo seti işi yapmak isteyenlerin boş zamanları fazla ise diğerleri de buna göre artacaktır Ama ortalama 1500 lira civarında kişi başı gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

4 yorumlar

  1. eşimle yapabiliriz ankaradan

  2. 250 kişilik ekibim var iş arıyoruz 05385103825 [email protected]

  3. Izmitte oturuyorum . Cok ihtiyacim var . Ailemle bu isi yapabiliriz hizli ve titiz yapariz . Bilginize

  4. Evdeyim boş zamanımı degerlendirmek istiyorum ankara çankaya kızılırmakda ikamet etmekteyim 05348861670 nodan ulaşabilirsiniz ilginize simdiden tsk ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir