Ev / Ek iş ilanları / Bağlantı aparatı montaj işi
Sponsor Reklam

Bağlantı aparatı montaj işi

 Tarım sektöründe kullanılan hortum bağlantı aparatlarının birbirleriyle bağlantılarının sağlanmasına yardımcı olan aparat montaj işi için eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Firmalar bu işi yapmak isteyen kişilerin Kendi iş yerlerinde çalışmasını öncelikli olarak istemektedir. Ancak firmanın bulunduğu yerlere yakın olan kişilerin evden de bu işi yapabileceğini söyleyebiliriz. Bağlantı aparatları sizlere kutular halinde getirilecek sonra birbirleriyle bağlantı şeklinde hazır hale gelmesi istemeyecektir. Özellikle damlama sistemi ile sulama yapan yerlerde oldukça fazla talep gören hortum bağlantı aparatları sizlere de ek gelir fırsatı sunmaktadır. Para kazanma düşüncesinde olan herkesin farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek istediğini biliyoruz.

Evde ek iş yapmak istiyorum

İşte piyasada farklı şekillerde üretilmiş olan bağlantı aparatlarının sizler tarafından montajı yapılması istenmektedir. Eğer boş zamanınız varsa yarı zamanlı olarak da firmaların ihtiyaçları doğrultusunda çalışarak para kazanabilirsiniz. Ben evden dışarı çıkamam, evdeki boş zamanlarını değerlendirmek istiyorum, evde ek iş yapmak istiyorum bana eve gönderirlerse evde yaparım, diye düşünenlere yine firmaların yoğun ihtiyaçları karşısında talebi karşılamak için evlere de bu işi verebileceğini düşünüyoruz.

[caption id="attachment_1883" align="alignleft" width="300"]Bağlantı aparatları montaj işi Bağlantı aparatları montaj işi[/caption]

Oldukça fazla çeşidi olan bağlantı aparatları hortumları birbiriyle bağlantı kurarak en uç noktalara kadar suyun taşınmasına yardımcı olmaktadır. Herkes bu işi rahatlıkla yapar. Plastikten yapılmış olan bağlantı aparatları birbirlerine eklenecek şekilde aparatların ek yerlerinden sıkılması gerekmektedir. Bu işi yapmak çocuk oyuncağı gibi düşünebilirsiniz. Çocukların legoları birleştirmesi gibi siz de ayarlı hortum eklerini birbirine ulamanız gerekecek. Bu işi yaparken yüksek enerji harcamanıza gerek yok, oturduğumuz yerden arkadaşlarınızla muhabbetimizi yaparken çayınızı içerken, televizyon seyrederken bile rahatlıkla yapıp aile bütçesine destek olabilirsiniz. Farklı şekillerde hazırlanmış olan hortum aparatlarını montaj yaparak para kazanmanın keyfini yaşayın.

Bağlantı aparatları montaj işi iletişim

Sitemiz evde ya da iş yerinde bağlantı aparatları montaj işi vermek isteyen firmalar ile bu işi yapmak isteyen kişilerin oluşmasına katkı sağlamaktadır. İster bağlantı aparatı yapan firma olun, ister bu işi yapmak para kazanmak isteyen ek kazanç sağlama düşüncesinde kişi olun, Sizler konu altına bu iş hakkında bilgilendirme mesajı yazabilirsiniz. Birbirinize web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kazanacağınız parayı kendi aranızda pazarlık yaparak halledebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

19 yorumlar

 1. Kadromuz hazır işi beklerizz

 2. Tülay Açikgoz

  Bu isi yapmak istiyorum elim bu islere yatkin. 05073385577

 3. Evde 5 kisiyiz bu isi kendimize uygun gorduk iletisim 5531147247

 4. İhtiyacım var gebze cayirovadayim 05316004540

 5. İbrahim Aktan

  Merhaba Ben Bursa inegol den yazıyorum bu ek işlere ihtiyaçım var ilginize teşekkürler

 6. İstanbul anadolu yakasinda oturuyorum .ek is yapmak istyrm .yardmci olursaniz sewinirim

 7. iş arıyorum montaj

 8. Bu isi yapicak vaktim vardir telefonum 555 548 85 44

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir