Ev / Eve ek iş veren firmalar / Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar

 Aydın ek iş

Ege bölgesinin bereketli topraklarına sahip olan,  yaşayan insanların ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak isteyenlere farklı Aydın ek iş tavsiyeleri yapacağız. Eğer sizlerde Aydın'da oturuyorsanız para kazanma derdiniz varsa tavsiyelerimizi yerine getirdiğiniz taktirde İyi para kazanabilirsiniz. Aydın'da evlere iş veren firmalar oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Sürekli olarak çalışan firmalar eğer sizinle anlaşırsa iyi para kazanabilirsiniz. Bu açıdan firmaların kendileri ile çalışacak insanlara güvenmesi çok önemlidir. Firmalar evde ek iş yapanlardan daha fazla karlı çıktıkları için normal elemanlara göre evlere işveren ek tercih etmektedir.
Sizler de evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanıp ihtiyaçlarımızı giderebilirsiniz. Evde ek gelir sağlamak evde boş zamanlarını değerlendirerek iş imkânlarını değerlendiren insanlar arasında ev hanımları, öğrenciler, emekliler başı çekmektedir. Günde birkaç saat çalışarak ayda 1-2 bin Türk Lirası arasında kazanma fırsatı mevcuttur.

Aydın'da yapılabilecek işler

Aydın'da yapılabilecek işler arasında incir paketleme işi, patlıcan kesme işi, domates toplama işi en çok tercih edilen işler arasında bulunmaktadır. Ayrıca evlere ek iş veren firmalar evde çalışarak para kazanmak isteyen insanlara ürün paketleme işi yaparak para kazanma fırsatı vermektedir. Bunlar arasında mevlüt şekeri paketleme, boncuk işleme, gelinlik süsleme, kutu katlama, kına paketleme, kalem montajı yapma en çok ilgi gören ek işler arasındadır.
Aydın'da evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek için sitemizin alttaki yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazdığınız takdirde firmalar size ulaşacaktır. Böylece sizler de nafakanızı  çıkararak geçimini sağlayacaksınız.

Ayrıca Gözatın

Evde mandal paketleyerek para kazan

Günümüzde şartlarında kadın, erkek, genç, emekli olarak çalışmak kesinlikle ayıp değil hatta bir zorunluluk olarak …

487 yorumlar

 1. Aydın’da oturuyorum paketleme işi için 4-5 kişilik grup halinde çalışabilirim

 2. Aydin merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ulasirsaniz sevinirim 0553 652 60 91

 3. Aydin merkezde oturuyorum evde yapilabilecek ek iş arıyorum dönüş yaparsaniz sevinirm

 4. Betül çelenli

  Aydın merkezde oturuyorum.17 yıl özel sektörde danismanlik,yonetici asistanligi,tanzim teshir satiş gibi konularda gorev aldim.fakat 2.ci bebegim olduktan sonra bakici problemlerinden dolayi devam edemedim.her türlü işin üstesinden gelebilecek donanima sahibim.konuyla ilgili tarafima sunacaginiz is tekliflerine hazirim 😉

 5. sökede ikamet ediyorum. boncuk işleme,süsleme ,paketleme, katlama her türlü el becerim vardır.daha önce de bu tür işler yaptım.

 6. Aydın Nazillide yaşıyoruz. Lise son öğrencisiyim annemle birlikte ek iş almak istiyoruz elimiz hızlıdır. İlgilerinizi bekliyoruz..

 7. Evde paketleme işi yapılır hızlı ve hijyenik şekilde

 8. Aydin Efeler’de ikamet etmekteyim. Paketleme yapabilirim. Ilgilenirseniz cok sevinirim.

 9. Aydın efelerde oturuyorum Evde iş yapmak istiyorum

 10. ben aydında oturuyorum ve evde iş imkanı arıyorum her türlü paketleme işlerini yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir