Ev / Türkiye ek iş ilanları / Ataşehir Ek İş İlanları – Ataşehir Ek Gelir Fırsatları
Sponsor Reklam

Ataşehir Ek İş İlanları – Ataşehir Ek Gelir Fırsatları

İstanbul'un yeni ilçelerinden biri olan Ataşehir özellikle inşaat firmalarının yoğun bir şekilde talep ettiği ve konut yaptığı önemli bir yerleşim birimidir. 500 binden fazla nüfusu barındıran ve 17 tane Mahallesi bulunan ilçenin ek iş açısından oldukça bereketli olduğunu söyleyebiliriz.

Ataşehir'de yaşayan ve paraya ihtiyacı olan vatandaşların burada oldukça fazla alternatif olduğunu ve değerlendirmesi gerektiğini hatırlatalım. Özellikle inşaat firmalarının mantar gibi Gökdelenler yaparak birçok iş kolu ortaya çıkarmaktadır. Burada yaşayanların para kazanmak sıkıntısı çekmeyeceğine göstermektedir. Ayrıca Ülker Sports Arena Ataşehir'de bulunduğunu böylece buranın da önemli bir avantaj sağladığını bilmelisiniz. Ataşehir ilçesinde oldukça fazla alışveriş merkezleri bulunduğu için burada iş imkanı fazladır.

[caption id="attachment_1412" align="alignleft" width="300"]Ataşehir 'de evlere iş Ataşehir 'de evlere iş[/caption]

Ataşehir de bulunan alışveriş merkezleri

Optimum, Carrefour, Novada, Brandium, Palladium gibi önemli ticaret merkezlerinin Ataşehir'de kurulmasıyla burada yaşayanlar diledikleri ek iş fırsatlarını yakalayabilir. Ataşehir ek iş ilanları arayanlar görecekler ki Ataşehir'de evlere ek iş veren firmaların oldukça fazla alternatif sunduğunu ile para kazanmak isteyenlerin de bu fırsatlardan yararlanacağını hatırlatalım. Burada genelde evlere paketleme işleri poşet katlama işi, iplik temizleme işi gibi evlerde yapılan mağazalarla paralel işler bulunmaktadır. etiket işi en çok tercih edilen Ataşehir ek iş fırsatları arasındadır. Siz de paraya ihtiyacınız varsa ailenize destek olmak istiyorsanız mutlaka Ataköy eve ek iş fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Ayda 2500 daha yakın gelir elde etme fırsatını kaçırmayın deriz. Konu altına kendimizi tanıtan yorumlar yazdığınız zaman Ataşehir 'de evlere iş veren yerler sizin iletişim bilgilerinize göre iş teklifinde bulunabilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

44 yorumlar

  1. Merhaba ben ataşehir yeni çamlıcada oturuyorum bende evde pakatleme işi yapmak istiyorum açil cevabınızı bekliyorum

  2. Profesyonel ekip istiyorsanız bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır
    Atasehir kucukbakkalkoydeyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir