Ev / Ek iş ilanları / Antalya Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Antalya Ek İş İlanları

2015 yılı itibariyle Türkiye'nin nüfus yoğunluğu açısından en büyük beşinci ili olan Antalya ek iş ilanları hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Nüfusu 2 milyon 300 bin olan Antalya tam bir Turizm kentidir. Antalya ek iş fırsatları açısından çalışmak isteyenlere önemli iş olanakları sunmaktadır. Hem tarihi hem turistik açıdan oldukça önemli bir pozisyonda olan Antalya ili çalışmaya paraya ihtiyacı olan insanlara oldukça cömert davranmaktadır.

Antalya ek gelir fırsatları

Mevsimlik olarak turistik tesislerde çalışma fırsatı yakalanabileceği gibi yine Türkiye'nin seracılık alanında bir numaralı Antalya ek gelir fırsatları sunan illerinden birisidir ekonomisi turizm tarım ve ticarete dayalı olan şehirde ek iş yapmak isteyenlere de önemli gelir grupları bulunmaktadır Antalya'da madencilik ve hayvancılık sektörde önemli iş kolları arasında bulunmaktadır teknolojinin kullanılması ile birlikte Sanayi ve tarım hızla gelişir. Doğal olarak buna paralel bir şekilde ticarette artmıştır.

Antalya evlere ek iş veren firmalar

Evlere ek iş veren firmalar Antalya'da yaşayan insanlara farklı para kazanma olanakları tanımaktadır. Antalya sanayisi hızla gelişerek Türkiye'de gelişmişlik düzeyi bakımından dördüncü sıraya yükselmiştir ancak bu istenilen seviye değildir. Turizm ve tarım ön plana çıktığı için sanayisi fazla gelişmektedir fakat Antalya ek iş imkanları açısından herkese cömert davranmış iş arayanlara farklı iş fırsatları bulmuştur.

Antalya ek iş yapmak istiyorum

Antalya ek kazanç sağlamak isteyenler eve farklı para kazanma alternatifleri sunmaktadır. Evde para kazanmak isteyen Antalyalılar mantı yapma işi, nikah şekeri işi, davetiye katlama işi, poşet katlama işi, ev yemekleri yapma, turistik tesislerde çalışma, seralarda sebze toplama işi gibi Farklı alternatifleri değerlendirebilir.

[caption id="attachment_1511" align="alignleft" width="300"]Antalya'da ek iş Antalya'da ek iş[/caption]

Elbette para kazanmak için çalışmak gerekiyor ancak çalışırken de paranın kıymetini bilmek ve tutumlu olmak önemli konulardan birisi Türkiye'de hesapsızca düşünmeden yapılan harcamalar sonucunda kredi kartları ödenemez hale gelmiş, bunun sonucunda da Antalya ek iş ilanları araştırılarak Antalya'daki insanlar borçlarını ödeme yollarına çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Antalya'da evde ek iş

Antalya'da evde ek iş yapmak diğer illerdeki vatandaşlarımıza daha avantajlıdır. Çünkü sezonluk iş fırsatları çok imkanlar sunmaktadır. Böylece sezonluk olarak çalışabileceğiniz gibi sürekli evde yapabileceğiniz. Antalya ek gelir fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Antalya'da evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçmek için konu altına kendimizi tanıtan yazılar yazarsanız evde yapılacak ek işler sizlere teklif edilecektir. Bu fırsatı değerlendirmek için sadece mail adresinizin bulunduğu iletişim bilgilerinizi de konu içinde yazmayı unutmayınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Dikiş Seti Paketleme İşi

İnsanlar artan giderleri karşılamak için farklı işler de yaparak para kazanma arayışı içindeler. Günümüzde bir …

57 yorumlar

  1. MMerhaba 4 kişiyiz antalyada olan ek işlere ihtiyacimiz var ev masraflarini eşlerimize yüklemek istemiyoruz o yüzden bu işlere cok ihtiyacimiz var olumlu weya olumsuz dönüş yaparsaniz çok sewiniriz

  2. Antalya da yaşıyorum kendi aracım var malzemeyi gelip alabilirim.

  3. merhaba ben ahmet ek olarak renault twingo arabamla dreksiyon eğtimi vermek istyiorum..trafiğe çıkma korkusu yada ehliyet yeni alacaklara full eğtım saatlik isteği bölegede verilir..05438928583 fiat uygundur telefonda sorabşilirisniz akşam 5 den sonra kurs verilir

  4. Merhaba antalyada oturuyorum iki cocugum var disarida calisoyorum onun icin evde is yapmak istiyorum cok ihtiyacim var

  5. Merhaba antalya kepez de oturuyorum, evde yapabileceğim ek iş arıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim..

  6. merhaba

    antalyada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  7. Merhaba , antalya merkez kepez gündoğdu mahallesinde ikamet ediyorum, evde ek iş yapmak istiyorum, şu an issizim ve iş aramaktayim, cok ihtiyacım var, kirada oturuyorum. Bir çocuğum var. Geri dönüş yaparsaniz çok sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir