Ev / Evde ek işler / Anahtarlık montaj işi
Sponsor Reklam

Anahtarlık montaj işi

Tasarım gücü gerektirmeyen bazı parçaların birleştirilmesi esasına dayalı olan evde anahtarlık montaj işi para kazanmak isteyenlerin en sevdiği işler arasındadır. Para ihtiyacı fazla olan insanlar işte size yeni bir ek iş fırsatı. Bu  fırsatı değerlendirmek sizin elinizde.  İster kendi başınıza isterseniz arkadaşlarınızla eşinizle çocuklarınızla oturun birlikte bu işi yapın. Geçinmekte zorlanıyorsanız paraya ihtiyacınız varsa işe müracaat etmek için sabırsızlanın. Sıraya girin. Çünkü  evlere anahtar montaj işi veren firmalar size sıra gelmeden bu ek işi dağıtabilir.

Evde  anahtarlık montaj işi yapmak istiyorum

Paraya ihtiyacım var. Lütfen beni de görün diyorsanız üretici firmaların sizlere iş vermesi için lütfen konuyu iyice okuyun ve gerekli müracaatında konu altına iş başvurusu yapın. [caption id="attachment_2312" align="alignleft" width="300"]Anahtarlık Anahtarlık[/caption]

Anahtarlık montaj işi nasıl yapılır

anahtarlık eşantiyon ürünleri yapan firmalar aldıkları siparişleri değerlendirmek için hazır birkaç parçadan oluşan anahtarlık parçalarını sizlere gönderecek. Siz de bu parçaları basit yöntemlerle birleştireceksiniz. Böylece anahtarlık Kullanıma hazır olacak. Anahtarlık parçaları bir halka, bir zincir ve bir tane de esas öge olan anahtarlıktan oluşmaktadır. Yani bu parça eşantiyon siparişi veren firmaların logosu resmi ya da herhangi bir Madalyon şeklinde hazırlanmış görsel ögeler. Anahtarlık yapmak istiyorum Anahtarlık montajı işi almak istiyorum. O  halde hemen kendinizi en iyi şekilde açıklayan özetleyen tecrübelerinizi,  eğitiminizi, yaşınızı, dikip sayınızı belirten güzel bir iş başvurusu yapın. Böylece eve montaj işi veren firmalar sizlere başka işler de gönderir.

Anahtarlık montaj işinde ne kadar para kazanırım

Kazancınız yaptığını anahtarlık sayısına göre değişecektir. Üretici  firmalarla parça başı iş olarak anlaşırsanız sizlere yaptığınız anahtarlık sayısı kadar ödeme yapılır. Fakat dikkat dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi aldığınız ürünleri temiz ve düzgün yapmalısınız. Aynı  zamanda sizden istenilen tarihte işin hazır etmelisiniz.  Böylece firmalar ürünlerin teslim aldığında ücretiniz sizlere nakit ya da hesabınıza EFT yapabilir. Biliyoruz ki herkesin ek iş yapmaya ihtiyacı var. Çünkü  yaşam giderek zorlaşıyor.  Çocukların eğitim masrafları,  sağlık masrafları ve akla gelen bin bir çeşit harcama kalemleri sebebiyle herkesin evde farklı ek işler yaparak ailesine destek olma zamanı geldi geçiyor bile.  Bu sebeple evde anahtarlık montaj işi yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer evde yapılacak işler hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Kalem Montajı İşi

Kalem en çok kullanılan malzemelerden biridir. Hayatın her alanında kaleme ihtiyaç duyulur. Dolma kalem, tükenmez …

39 yorumlar

  1. Kütahya 6 kişilik ekiple yapabiliriz

  2. Kocaeli’de üniversite öğrencisiyim 19 yaşındayım bu işi yapabilirim elim yatkındır geri dönerseniz sevinirim.

  3. Merhaba yaşım 13 bu işi annemle birlikte yapacaģiz.Elim beceriklidir.Annem de öyle tabi.O bana elişi yapmayi ogretti ortaokula gidiyorum.Ben okuldayken annem yapacak isi ben gelince de beraber yapacağız.Babama yardim amacli bu ise katiliyoruz.Lutfen yorumumu goz onune alarak degerlendirin

  4. Öğrenciyim bu işi yapabilirim İstanbul Eyüp

  5. Mersin mezitliden Kolaylık la ve itina ile bu isi yapabilirim.

  6. Kolaylık la ve itina ile bu isi yapabilirim.

  7. İstanbul pendikte ikamet ediyorum. Acil ise ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Anahtarlik işi yapmak istiyorum.

  8. İşe ihtiyacım var acil

  9. Hayırlı günler öğrenciyim Kocaeli’nde yaşıyorum ailemle birlikte bu işe talibiz olumlu dönüşünüzü bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir