Ev / Zihinsel ek işler / Almanya Ek İş Fırsatları
Sponsor Reklam

Almanya Ek İş Fırsatları

Almanya'da yaşayan 3 milyondan fazla Türk vatandaşı bazen iş bulmakta zorlanıyor. Almanya ek iş fırsatları için yapılan araştırmada Türklerin yorulmadan yapabileceği ek iş olanaklarını araştırdık. Almanya'daki vatandaşlarımıza uygun olan kişiler arasında sosyal medya danışmanlığı birinci sırada rağbet görmektedir. Sosyal medya danışmanlığı yapmak hem evinizden çıkmadan hem de yorulmadan kolayca yapılacak bol kazançlı işler arasındadır.

Kurumsal firmalar ürünlerimiz pazarlayabilmek için kendilerini temsil edebilecek sosyal medya danışmanlarına ihtiyaç duyarlar. Boş zamanlarını değerlendirmeyi düşünen gençlerin sosyal ağlarda amaçsızca dolaşmak yerine geleceğini kurtarmak amacıyla iyi bir firmayla anlaşarak sosyal medya danışmanlığı yapabilirler. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda önemli büyük kurumsal firmaların ürünlerini tanıtmak amacıyla paylaşımlar yapacaksınız bu kadar basit.  İş bile diyemeyeceğimiz ancak önemli getirisi olan ek iş sayesinde Almanya ek iş arama düşüncesinde olanlar uyku seti değerlendirmelidir.

Almanya'da yaşayan Türklerin yapabileceği ikinci önemli para kazanma fırsatı web sitelerine içerik editörlüdür.  Yani makale adı verilen ancak gerçekte makale ile alakası olmayan sitelere özgü metin yazarlarlığıdır. Bu sayede hem evimize bol para kazandırırsınız hemde Almanya'daki zor yaşam koşullarına karşı ayakta kalabilirsiniz. İçerik editörlüğü oldukça kolay ve çok para kazandıran işler arasında yer almaktadır.

Almanya'daki Forum sitelerine üye olarak Almanya'daki Web siteleri için içerik editörlüğü yapabileceğiniz gibi Türkçe'miz güçlüyse kaleminize güveniyorsanız Türkiye'de faaliyet gösteren Web siteleri içinde kendi bilgi birikimine göre içerikler oluşturabilirsiniz. En çok talep gören içerikler teknoloji, ekonomi, oyun açıklamaları, oyun incelemeleri olduğunu hatırlatalım. Elbette diğer kategoriler içinde talep vardır, ancak az bulunan kategorilere içerik yazarsanız daha fazla para kazanma şansınız mevcuttur. Almanya ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalıştık. Umarız sizlere bol para kazanma fırsatları vermiş oluruz.

Ayrıca Gözatın

Pokemon Go Oyunundan Para Kazanma

 Pokemon Go oyunu oynayarak gelir elde etmek, Pokemon Go oyunu sayesinde kazanç, Pokemon oynayarak para …

11 yorumlar

 1. PARA KAZAN! ISTER MANTIKLI TÜKETICI OLARAK ISTER KENDINIZE BIR EKIP KURUP CALISARAKTAN
  Değerli İş Ortağı Adayı;
  Avrupa genelinde ki ekibimize dahil olmak üzere; şu an yaptığınız işi engellemeden,kendi evinizden bile serbest zamanlı çalışabileceğiniz, öğrenmeye ve kişisel gelişime açık, mantıklı ve tutarlı işleri seven, kendi işinin sahibi olmayı hedeflemiş PIRLANTA gibi arkadaşlar arıyoruz.
  En iyi ve en mantıklı iş; patronu siz olduğunuz, minimum maliyetle kurulabilen ve batma riski olmayan ticaret modelidir. En iyi iş; şu an bizim yaptığımız iştir!
  Lütfen Dikkat : Klasik sabit maaşlı bir iş değildir! Kendi işinizin sahibi olacağınız için gelir oranı çalışma hızınıza göre yüksektir.
  Şirketimizin ürünleri tamamen organik olarak kalitesi kanitlanmis ürünlerdir. Avrupa capinda 32 ülkeyle faaliyette olan, ve bu ülkelerdeki iş ortaklarıyla büyümeye ve kazandırmaya devam eden uluslararası bir şirketin iş ortağı olarak ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
  Network Marketing, özgürlük ve zenginlik fırsatı sunan en iddialı iş modelidir. Network Marketing, insanları zengin ve özgür yapmaz; zengin ve özgür olmak için gerekli ortamı ve fırsatı sunar. Fırsatları değerlendirmek akıllı insanların işidir!
  İş sunumu, iş ortaklığı yada daha fazla bilgi almak isteyen PIRLANTA gibi insanlar arayabilirler.
  – Serbest Zamanlı Çalışma
  – Yüksek Kaliteli, Organik ve Sağlıklı Ürünler
  – Rakipsiz Kazanç Sistemi
  — Araba alma hakki
  – Ücretsiz Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahatler
  – Ücretsiz Kişisel Gelişim Eğitimleri
  – Sosyalleşme ve Yeni İnsanlarla Tanışma
  – Miras Bırakabilme Hakkı
  Bilgilenmek icin [email protected] mail adresiyle iletisime gecebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir