Ev / Evde ek işler / Alet çantası hazırlama işi
Sponsor Reklam

Alet çantası hazırlama işi

Sitemiz her zaman olduğu gibi yine farklı, ilginç ancak çok kazandıran ek iş fırsatlarını araştırıp sizlerin hizmetine sunmaya devam ediyor. Bugün sizlere takım çantası hazırlama işinden nasıl para kazanılır, kimler yapabilir, nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız. Artık insanlar evlere küçük işlerini yaptırmak için usta çağırmak istemiyor, bu sebeple de mutlaka evde bir takım çantasına ihtiyaç duyuluyor. Takım ya da alet çantasının içinde evde tamir edilecek EŞYALAR İÇİN GREKLİ MALZEMELER BULUNUR.

Takım çantası hazırlama işi

Büyük mağazalara gittiğimiz zaman sizlerin de dikkatini çekmiştir, çok farklı alet çantaları içleri dolu bir şekilde satışa sunulmuştur. Biraz becerikli yetenekli olan insanlar evde kendi işlerini görmek amacıyla alet çantası ya da takım çantası adı verilen bu faydalı çantalardan satın alarak ustalara gereksiz yere para ödemiyor.

Bugün size Anlatacağımız konu bu takım çantalarının hazırlanırken sizlerin de para kazanabileceği yönündedir. Evde alet çantası hazırlama işi sayesinde Sizler de para kazanacaksınız.

Takım çantası hazırlama işi nasıl yapılır

Firmalar çantaları imalattan çıkardıktan sonra içini dolduracak olan aletleri yani anahtar, tornavida, pense, L anahtarı gibi içinde olması gereken bölümlere aletlerin yerleştirilmesi için elemana ihtiyaç duymaktadır. Bu işi imalathanede değil de evde boş para kazanma düşüncesinde olan insanlara veriyorlar. Eğer Sizler de evde alet çantası hazırlayarak para kazanmak istiyorsanız bu işe müracaat edebilirsiniz. Firmalar, bu işi yapmak isteyen para kazanma düşüncesinde olan vatandaşlara çantalarla birlikte aletleri de gönderiyorlar. Çantanın içinde hangi aletin, aracın, gerecin nereye konulacağı bellidir. Siz güzelce içine aletleri yerleştirip hazır edeceksiniz ve hazırladığınız çantayı iş bitiminde firmaya teslim edeceksiniz. Bu işler biraz zaman alabilir. Bu sebeple gerçekten boş zamanınız fazlaysa bir ekibiniz varsa bu işe müracaat etmenizi tavsiye ederiz.

Takım çantası hazırlama işini nasıl alabilirim

Konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazarak firmaların dikkatini çekmeye çalışmalısınız. Firmalar evde çalışmak para kazanmak isteyen insanlara bıraktığınız mail adresimizden ulaşarak iş teklifinde bulunacaktır. Takım çantası hazırlama işi yaparak ayda 2.000 lira civarında ek gelir kazanabilirsiniz. Böylece ailenizin önemli ihtiyaçlarını gidermek için katkıda bulunmuş olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

6 yorumlar

  1. evde 3 kişiyiz. her türlü paketleme işini zamanında teslim edebiliriz.

  2. 250 kişilik grubum var ek iş arıyoruz 05385103825 [email protected]

  3. Ataşehir küçükbakkalköyde oturuyoruz 2-3 kişilik ekip kurabilirim.Üniversite öğrencisiyiz.

  4. Izmitte oturuyorum. Ailemle bu isi yapacagiz . Ihtiyacimiz var bu ise . Bilginize

  5. Evde bos zamanimi degerlendirmek istiyorum ankara çankaya kızılırmak ta ikamet etmekteyim 05348861670 nodan ulaşabilirsiniz ilginize simdiden tsk ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir