Ev / PERSONEL ALIMLARI / Aktif Bank Gişe Personeli Alım İlanı
Sponsor Reklam

Aktif Bank Gişe Personeli Alım İlanı

Tecrübeli veya tecrübesiz adayların alınacağı Aktif Bank gişe personeli ilanı iş arayan gençler için önemli bir fırsat vermektedir. Tecrübesiz ya da tecrübeli ayrımı yapmadan Personel almayı düşünen Aktifbank özellikle İstanbul'un Avrupa ve Asya yakalarında oldukça yoğun personel alımı yapacaktır. Şu an için 15 kişilik açık pozisyon olduğu söylenmektedir. Elbette işi bilenlerin bir adım önde olacak tam zamanlı personel alımı için Sizlerin de şansını denemesi gerekmektedir.

Aktif Bank gişe etkilisi alım ilanı 2016 yılında İstanbul'da yapılacak değerlendirme ile belirlenecektir diğer illerde de henüz alım yapılmayacaktır. İstanbul'da yaşayanların başvurabileceği Aktif Bank gişe görevlisi eleman alımı için şu kriterleri arandığını hatırlatabiliriz.

Fransızca, Arapça, Rusça yabancı dillerinden birini konuşabilir olmak

Vardiyalı ya da esnek çalışma saatlerine göre hareket edebilmek

İletişim kurma becerisi güçlü takım arkadaşları istemiyor

Aktif Bank gişe yetkilisi personel alım ilanı 2016 da bu şartları sunarak bankalarda Seçkin bir kariyer edinmek isteyenlere fırsat tanımaktadır.

Konuyla ilgili olarak ayrıntılı bilgi edinmek isteyenlerin Aktifbank resmi web sitesinden insan kaynakları bölümüne girerek daha ayrıntılı bilgi edinebilir. Ancak kendini geliştirmek iyi bir Kariyer yapmak isteyenlerin bu fırsatı değerlendirmesinde fayda var. Bankacılık sektörü Türkiye'de Hızla gelişen ve iyi prim yapan sektörler arasındadır. Aktif Bank gişe yetkilisi personel alım ilanı da gençlerin değerlendireceği ekonomik ve finans alanında başlangıç yapacağız. Önemli bir fırsattır gerekli şartları taşıyanların zamanında müracaat ederek iyi bir kurumda çalışıp ayrıcalıklı olma fırsatı yakalayacağını umut ediyoruz. Bu işe talip olanların gerekli şartları tam olarak Aktif Bank web sitesine girerek iyice öğrenip hazırlık yapmasını öneriyoruz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir