Ev / PERSONEL ALIMLARI / Akbank Gişe Görevlisi Alımı
Sponsor Reklam

Akbank Gişe Görevlisi Alımı

Türkiye'nin en önemli Finans kurumları arasında yer alan Akbank gişe görevlisi personel alımı ilanı hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. 1990 senesinde halka açılan Akbank temel faaliyetleri özel bankacılık, bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı, ticari bankacılık, yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık,  para piyasaları, döviz piyasaları ve Menkul Kıymetler alanında başta olmak üzere Türkiye'de Sigortacılık konusunda da önemli çalışmalar yürütmektedir.

Akbank dönem dönem personel ihtiyacını gidermek amacıyla personel alım ilanları yayınlanmaktadır. En son yapılan personel alım ilanında lise gişe yetkilisi ihtiyacını gidermek amacıyla elemana ihtiyaç olduğunu duyurmuştur.

Akbank gişe görevlisi personel alım ilanı için aranan genel özellikler şunlardır;

Ekip çalışmasına uyum sağlayan, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, güler yüzlü, enerjik ve etkili iletişime açık olan, kalite ve müşteri odaklı çalışan, çalışmayı düşünen erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması ya da minimum 2 yıl tescil ettirmiş olması,

Yüksek Öğrenim kurumlarının ilgili Örgün bölümlerinden lisans düzeyinde belge sahibi olması, 1988 yılından sonra doğanların Akbank bünyesine katılarak kariyer fırsatı yakalaması için bu kriterlere sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca Akbank tarafından 2016 yılı içerisinde açılmış olan personel alım sınavlarına katılmamış ya da işe alınmış ancak görev değişikliği amacıyla bu sınava tekrar müracaat etmemiş olması gerekir.

[caption id="attachment_1971" align="alignleft" width="300"]Akbank gişe görevlisi personel alım ilanı Akbank gişe görevlisi personel alım ilanı[/caption]

Akbank gişe görevlisi personelini nerede çalıştıracak

Sınava girip başarılı olan ve Akbank içinde geleceğe yönelik kariyer yapma fırsatı yakalayacak olan gişe yetkililerinin Marmaris, Kuşadası, Uşak, Denizli, Muğla, Fethiye ve Aydın şubelerinde çalışacaklarını hatırlatalım. Akbank gişe yetkilisi personel alım ilanı ayrıntılarında göze çarpan en önemli konulardan birisi tecrübe şartının aranmamasıdır. Erkek adaylar için ise askerlik durumu tecilli olabilir veya tezkere sahibi olmak büyük avantaj sağlayacaktır.

Akbank gişe görevlisi alımı için yapılan ilanda eğitim durumu başta doktora, doktora öğrencisi, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak en önemli kriterler arasındadır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-guney-ege-bolge-1643024?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1643024&refno=1299_11195

Akbank tarafından kamuoyuna duyurulan ilanda gişe görevlisi olmak isteyenlerin konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak amacıyla aşağıdaki linki iyice etüt etmelerini ve ondan sonra iş başvurusu yapmalarını önemle hatırlatırız.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir