Ev / PERSONEL ALIMLARI / Adli Tıp Kurumu personel alım ilanı
Sponsor Reklam

Adli Tıp Kurumu personel alım ilanı

 Türkiye'nin en önemli görevlerinden birini yapan Adli Tıp Kurumu personel alımı ilanı yayınladı. Bu kuruma gelip görev almak herkesin hayali arasındadır. Adli Tıp Kurumu Başkan  yardımcıları, ihtisas kurulları, adli tıp, ihtisas daireleri başkanlarından teşekkül eder. Kurullar daireler, şubeler ihtiyaçlar göz önüne alınarak uzman ve raportörlerin görevleri veriler gerektiği durumlarda kurul başkanı üyeleri ve daire başkanları ile uzman şube müdürü ve diğer görevliler yer değişikliği yapabilir.
Adli Tıp Kurumu uzmanlık programları ile konularına göre sempozyum, seminer konferans ve benzeri etkinlikler ya da eğitim programları düzenleyebilir. Ayrıca diğer kurumların verdiği görevleri yerine getirir. Adli Tıp Kurumu Türkiye'de çözülmesi gereken karmaşık olayları cinayetlerin faillerine bulmak amacıyla ya da olayın gerçekleşme sebebini veya olayı çözme amacıyla açtığı sonuca gitmek için çalışır.
Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda Adli Tıp Kurumu'na 50 tane personel alınacak bildirildi.
Buna göre Adli Tıp Kurumu'nda görevlendirilmek üzere 17 tane sağlık teknikeri, 9 tane sağlık teknisyeni, iki tane sağlık teknisyen yardımcısı, ve 22 otopsi teknik yardımcısı alınacağı açıklandı. Toplamda 50 teknik personel alınacak.

Adli Tıp Kurumu'na yerleştirme işlemleri nasıl olacak?

Burada çalışmak isteyen adaylar başvuru sonucuna göre yerleştirme işlemleri yapılacak. Önce sözlü sınav yapılacak, sözlü sınav çerçevesinde başarılı olan adaylar yukarıda saydığımız açık pozisyonlarla göreve başlayacaklar. Adaylara verilecek görev tam zamanlı olacak.

Adli tıp kurumunda çalışmak için gereken şartlar

Askerlik sorunu bulunmamak, kamu haklarından yasaklı olmamak, görevi yapmaya engel teşkil edecek herhangi bir problemi olmamak, mesleki şartları yerine getirmek için yeterli olmak, konuyla ilgili daha ayrıntılı bir bilgi için ayrıntılı bilgi almak,  kurumun resmi web sitesinde ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
Kurumun resmi sitesi insan kaynakları kategorisine tıkladığınız zaman ihtiyaç olan personel pozisyonları ve ünvanları karşınıza çıkacaktır. Buradan iletişim bölümünden gerekli şartları öğrenebilirsiniz.
Adli Tıp Kurumunda en çok ihtiyaç duyulan personel uzman doktor, asistan, kimyager, biyolog, mühendis, memur, hizmetli, şoför, teknisyen, laborant olduğunu hatırlatalım. Sizde bu önemli kurumda görev almak kendimizi kanıtlamak istiyorsanız Adli Tıp Kurumu personel alım ilanı ayrıntılı bir şekilde incelemenizi gerekli. Zamanında müracaat etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Yorum

  1. Evde çok boş olduğumuzdan dolayı ek iş arıyoruz 3 kişiyiz ise ihtiyacımız var 05397303469

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir