Ev / Türkiye ek iş ilanları / Adıyaman ek iş ilanları
Sponsor Reklam

Adıyaman ek iş ilanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin önemli şehirlerinden biri olan Adıyaman ek iş ilanları açısından oldukça avantajlı bir fırsat sunmaktadır. Eğer siz de çalışmak istiyorsanız işverenlerin sizin de iletişime geçerek iş anlaşması yapmanız gerekmektedir. Bu amaçla sizlerin yapacağı iş bölgemizde evlere ek iş veren Adıyaman'da İş adamlarıyla görüşme fırsatı araştırmaktır. Sitemiz farklı şekillerde insanlara iş yapmaları için fırsatlar sunmaktadır. Her gün güncellenen ek iş fırsatları ile yeni yeni para kazanma alternatifleri sunulmaktadır.

Adıyaman acil ek iş ilanları

Adıyaman'da yaşayan vatandaşların bölgenin en önemli ekonomik getirisi olan çiğ köfte sektörü ile gelir sağlama fırsatı bulunmaktadır. Adıyaman'da çiğ köfte konusunda uzmanlaşmış kişilerin para kazanacağını düşünüyoruz. Özellikle Türkiye'de zincirlerin çiğköfte bayiliği sayesinde bu işin ustaları iyi Ekmek yiyecektir. İster kadın ister erkek ister genç öğrenci olsun Adıyaman ek iş fırsatlarından değerlendirmesi gerekir. Ayrıca farklı seçenekler olarak sizlere de evde yapılacak ek iş imkânlarını anlatalım. Böylece ailesine destek olmak para kazandırmak isteyenlere önemli bir girdi sunan evde yapılan el işleri yapabilirsiniz.

Adıyaman'da en çok tercih edilen evde yapılan işler arasında Tel toka işi, dantel işi, kına paketleme işi, Karanfil paketleme işi, çengelli iğne paketleme işi, mevlüt şekeri paketleme işi, kokulu taş yapma işi, evde örgü işi ilk sırayı çekmektedir.

[caption id="attachment_1202" align="alignleft" width="300"]Adıyaman Adıyaman[/caption]

Evde ek iş yapmak için nereye başvurmalıyım

Adıyaman'da 20 saatini değerlendirmek isteyen vatandaşlar evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçmesi gerekir. Bunun için konu altında mesaj bölümüne adınızı soyadınızı mail adresinizi kaç kişi olduğunuzu, ne kadar boş zaman dilimini bulunduğunu belirten açıklamalar eklerseniz evlere iş veren firmalar sizinle buradan iş teklifinde alınacaktır.

Adıyaman ek iş ilanları ile ne kadar kazanırım

 Düzenli planlı temiz çalışıyorsanız sizlere iş sürekli olarak verilir. Bu şekilde evlere ek iş veren firmaların gözüne girerseniz ayda 2.000 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz Adıyaman ili için ek iş fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. unutmayın sadece sizin kendi evinizden değil diğer illerden de kargo ile size ek iş fırsatı verilmektedir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

17 yorumlar

  1. 4 kişilik bir ekibin var ve kına paketleme, davetiye katlama, takı boncuk pipet tel toka gibi ve buna benzer işleri yapabiliriz. Güvenilir bir ekip olarak teslimat uygun işler yapma garantisi veriyoruz..

  2. 3 kişilik bir ekibim var evde iş yapmak istiyoruz cevap dönerseniz cok seviniriz

  3. Sena guven 4 kisilik bi ekip kurabilirim gunluk 10-12 saatimi ayirabilirim adiyaman merkezde oturuyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

  4. Adıyaman merkezde otururum paketleme işlerini veya davetiye vs yapblrim yardiminiza ihtiyacım var

  5. İle çok ihtiyacım var hertürlü iş yapabilirim Adıyaman merkez ve kahtadan şimdiden teşekkürler

  6. Her turlu paketleme isi yapabiliriz bes kisiyiz ev hanimlariyiz cok ihtiyamiz var yardimci olun lutfen

  7. Adım Dilan 20 yasındayım Yetenekliyim bu tür işlerde memnun kaldılar daha önceden de Adıyaman merkezde oturuyorum daha önceden de buna benzer işler yaptım kına boncuk pipet tel toka davetiye katlama işleri yaptım deneyimliyim bu işe ihtiyacım var gerçekten yardımcı olursanız cok sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir