Ev / Türkiye ek iş ilanları / Adana Evde İş Fırsatları
Sponsor Reklam

Adana Evde İş Fırsatları

Adana evde iş fırsatları

Evlere ek iş veren firmalar sayesinde Sizler de evde ek iş yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin nüfusu en kalabalık illeri arasında yer alan Adana'da ikamet ediyorsanız, Adana evlere iş veren firmalar ile anlaşıp Sizler de ek gelir sağlayabilirsiniz. İnsanlar son dönemlerde iş yerine giderek çalışmak yerine evde oturarak para kazanmayı tercih etmelidir. Evde iş imkanları iş yerlerine göre daha avantaj sağlamaktadır.

Türkiye'de para kazanmanın oldukça zor olduğunu herkes bilmektedir. Bu sebeple haram para harcamak çok kolayken para kazanmak Bir Hayli zordur. Bu sebeple evde ek iş yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmek gerekir.

Adana'da evde yapılabilecek işler

Adana'da farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bunlar arasında sabun imalatı başı çekmektedir. Portakal toplama işi, pamuk çapalama işi, pamuk toplama işi, ayrıca davetiye hazırlama işi, boncuk dizme işi, evde turşu yaparak para kazanma, kutu katlama, kalem montajı yapma, mevlüt şekeri hazırlama, gelinlik süsleme işi, poşet katlama işi, lavanta  işi, tesbih dizme işi, evde yemek yapma işi ilk akla gelen Adana ek işler fırsatları olarak dikkatimizi çekmektedir.

Evde yapılacak işlerin avantajı

Evde yapılacak işlerin farklı avantajları bulunmaktadır. Bu işler kişinin kendi zevkine göre boş zamanlarında fazla risk gerektirmeden çalışma süresini ve saatini kendinizin ayarlayabilecek kendi istek ve yeteneğinize göre para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bunun için yol parası vermeye, soğukta Yağmurda dışarıya çıkmaya gerek yoktur. Evde yapılacak işlerin avantajı oldukça fazladır. Dışarıda yemek yiyerek para ödemenize suya tuvalete ağzıma yapmanıza gerek yoktur.

Evde çalışarak ne kadar ücret alırım

Yaptığınız işin çeşidine sayısına çalışma süresine göre bu ücret değişkendir. Evlere ek iş veren firmalar sizinle anlaştığı takdirde yapacağınız işin çeşidine getirisine kazancına göre ücret alırsınız. Bu da minimum 500 ile 2000 TL arasında değişmektedir. Elbette evde çalışan sayısı para kazanmak için harcanacak zaman da önemli etkenler arasındadır.

Adana'da evlere ek iş veren firmalar

Sizlerde Adana'da ikamet ediyorsanız, evde ek iş yapmak için Adana'da evlere iş veren firmalar anlaşmamız gerekir. Eğer evinizde ek iş yapmak istiyorsanız Adana'daki firmalarla iletişime geçmek için sitemizin yorum bölümüne kişisel bilgilerinizi yazmanız gerekir. Çünkü evlere ek iş veren firmalar ihtiyaçları durumunda buradan acilen iş görecekleri kişilerle iletişim kurmaktadır. Yorum bölümüne telefon numaranızı yazmayın sadece mail adresinizi yapacağınız işi kaç kişi olduğumuzu tecrübelerinizi ve benzeri açıklamalar yazınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

36 yorumlar

  1. adana seyhanda yaşıyorum yeni evliyim ve biraz sıkıntılarımız var kaynanamla beraberim ve onunda yardımları ile elimizden her iş gelir evel Allah uygun işlerde dönüş yaparsanız sevinirim

  2. adana seyhanda ikamet ediyorum her işi yaparım bna dönerseniz çok sevinirim lütfen

  3. lif yapabilirim desenli desensiz isim vb.

  4. ev işlerini yapabilirim elim yatkın adana seyhan da oturuyorum acil ihtiyacım varrrrr

  5. Adana seyhan da ikamet ediyorum elimden her iş gelir geri dönüş yaparsanız sevinirim

  6. adana seyhan da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir